Prekių katalogas

Garantinės sąlygos:


UAB PARDAVYLA LT gaminamiems veidrodžiams su apšvietimu suteikiama 24 mėnesių garantija. Veidrodžių gamybai naudojama žaliava – išimtinai tik „AGC“ veidrodis MNGE. Tai veidrodis neturintis savyje švino, vario, kadmio – ekologiškas, eksploatacijos metu į aplinką neišskiriami sunkieji metalai. Nėra besioksiduojančių metalų – korozija keletą kartų lėtesnė nei bet kurio kito veidrodžio. 

Garantinis laikotarpis skaičiuojamas nuo gaminio pardavimo datos, arba jei buvo atliekami montavimo darbai, nuo veidrodžių sumontavimo datos. Garantiniu laikotarpiu nemokamai šalinami elektrinių veidrodžio dalių defektai, išskyrus tuos, kurie susiję su netinkama gaminio eksploatacija ar atsiranda dėl žemiau nurodytų priežasčių.


Garantija netaikoma defektams atsiradusiems dėl:


1. Netinkamo ir nekvalifikuoto gaminio įrengimo.
2. Sąmoningo gaminio sugadinimo.
3. Gaminio sugadinimo įvykus nelaimingam atsitikimui, neatsargumo ( pvz.: sudaužius gaminio stiklą ar įbrėžus veidrodį aštriu daiktu ).
4. Netinkamo naudojimo arba priežiūros Gaminio eksploatavimo taisyklių nesilaikymo.
5. Nešvarumų, kalkėto vandens, nebūdingo gaminio naudojimo ir išorinių pažeidimų.

Garantinis netaikomas žaliavai ( veidrodiniai veidrodžio daliai ),  ši dalis lieka kliento atsakomybėje ir jos būklė priklauso nuo jos priežiūros, rekomenduojame veidrodžius valyti tik su jiems skirtais valikliais, nenaudoti agresyvių priemonių ***

Produkto pažeidimai, kurie nėra užfiksuoti ir pranešti gamintojui prieš gaminį montuojant, nėra priimami !

 

Gaminio eksploatavimo taisyklės:


1. Saugoti gaminį nuo aštrių ar kietų daiktų.
2. Valymui nenaudoti šiurkščių šepečių, abrazyvinių miltelių, šarminių ir rūgštinių valiklių ***

*** Nesilaikant šios taisyklės atsiranda korozija veidrodžio briaunų apačioje. Taip atsitinka dėl to, kad valymo skystis bėgdamas žemyn patenka ant sidabro dangos ir paveikia ją iš apačios. To galima išvengti naudojant specialius veidrodžiams skirtus valiklius, ne stiklui, o būtent veidrodžiams. Visada atidžiai rinkitės veidrodžių valiklius.

3. Gaminio neveikti su sunkiais daiktais, stipriai, fiziškai.

 


Garantija suteikiama pateikus gaminio pirkimo kvitą, kasos orderį ar sąskaitą-faktūrą. Gamintojas garantinį aptarnavimą atlieka per 14 darbo dienų nuo pranešimo apie defektus iš pirkėjo gavimo.   

  

Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie išmatuos, atveš ir sumontuos pas mus įsigytus veidrodžius. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

Po komercinio pasiūlymo pateikimo, meistrai NEMOKAMAI pamatuoti  atvyksta tik: Vilniaus ir Kauno miestuose