Prekių katalogas

Sulankstomos dušo durys

Sulankstomos dušo durys - jos montuojamos tarp sienų, už kurių įregta dušo kabina. Jas renkasi tada, kada nėra galimybės įrengti varstomų dušo durų dėl vietos stokos. 

Sulankstomas dušo duris mes gaminame įvairiausių išmatavimų. 

Standartinė niša, patogiam patekimui į dušo kabiną yra nuo 55 cm. Nuo šių matmenų ir galime pagaminti sulankstomas dušo duris. Jeigu niša kurioje bus montuojamos sulankstomos dušo durys yra didesnė nei 100 cm yra montuojama papildoma sienutė iš stiklo.

Slankstomos dušo durys pagal užsakymą - mes konsultuojame jų įrengimo klausimais, projektuojame, gaminame ir montuojame.  Stiklines sulenkiamas dušo duris mes gaminame įvairiausių išmatavimų. Jums nebereikia ieškoti standartinių sprendimų, arba derinti sienų nišos pločio.

Visada sakome, kad gerai padarytas darbas, meistrą giria ! Šių konstrukcijų montavimo darbus galite atlikti ir patys, įgudusiam meistrui tikrai nebus sunku, bet mūsų meistrai turi patirtį, atsako už teisingai parinktus matmenis, įvertina visus įmanomus sienų, bei grindų nelygumus, jų nuokrypius. Protingas sprendimas - patikėti kokybiškus sulankstomų dušo durų montavimo darbus mūsų įmonės specialistams.

  • Sulankstomų dušo durų gamybai naudojame tik grūdintą 8 - 10 mm. storio stiklą.
  • Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas
  • Sulenkiamų dušo durų gamybai gali būti naudojamas skaidrus, ypač skaidrus, matinis, tonuotas stiklas.
  • Visa stiklo furnitūra yra pagaminta iš nerūdijančio plieno ir yra patikrinta mūsų buvusių klientų. Mes naudojame tik kokybiškus durų lankstus.
  • Durų aukštis nėra ribojamas. Rekomenduojamas 200 cm aukštis.
  • Stiklines dušo duris, pagal pageidavimą, galime padengti antikalkine danga.
  • Sulankstomų dušo durų kaina nuo 450 eur.
  • Šios durys gali būti ir juodos - Black Series.

 

Sulankstomos dušo durys Vilniuje

Sulankstomos dušo durys Vilniuje adresu: J.Galvydžio g. 11B-1 ( Šiaurės miestelis ), Vilnius. Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo kabinų, pertvarų klausimais.

Dušo kabinų, pertvarų matavimo, bei mūsų pagamintų stiklo konstrukcijų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Vilniaus, Kauno miestų ribose pamatavimas, po komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas.

 

  

  Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas sulankstomas dušo duris. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Pasisemti daugiau idėjų kur ir kaip panaudoti stiklines dušo duris interjere ir peržiūrėti mūsų darbų galeriją galite čia: Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

Po komercinio pasiūlymo pateikimo, meistrai NEMOKAMAI pamatuoti  atvyksta tik: Vilniaus ir Kauno miestuose

Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

Mūsų atliktų darbų pavyzdžiai...