Prekių katalogas

Dušo kabinos

 

Sulankstomos dušo durys

 

Sulankstomos dušo durys - jos montuojamos tarp sienų, už kurių įregta dušo kabina. Jas renkasi tada, kada nėra galimybės įrengti varstomų dušo durų dėl vietos stokos. 

Sulankstomas dušo duris mes gaminame įvairiausių išmatavimų. 

Standartinė niša, patogiam patekimui į dušo kabiną yra nuo 55 cm. Nuo šių matmenų ir galime pagaminti sulankstomas dušo duris. Jeigu niša kurioje bus montuojamos sulankstomos dušo durys yra didesnė nei 100 cm yra montuojama papildoma sienutė iš stiklo.

Slankstomos dušo durys pagal užsakymą - mes konsultuojame jų įrengimo klausimais, projektuojame, gaminame ir montuojame.  Stiklines sulenkiamas dušo duris mes gaminame įvairiausių išmatavimų. Jums nebereikia ieškoti standartinių sprendimų, arba derinti sienų nišos pločio.

Visada sakome, kad gerai padarytas darbas, meistrą giria ! Šių konstrukcijų montavimo darbus galite atlikti ir patys, įgudusiam meistrui tikrai nebus sunku, bet mūsų meistrai turi patirtį, atsako už teisingai parinktus matmenis, įvertina visus įmanomus sienų, bei grindų nelygumus, jų nuokrypius. Protingas sprendimas - patikėti kokybiškus sulankstomų dušo durų montavimo darbus mūsų įmonės specialistams.

  • Sulankstomų dušo durų gamybai naudojame tik grūdintą 8 mm storio stiklą.
  • Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas
  • Sulenkiamų dušo durų gamybai gali būti naudojamas skaidrus, ypač skaidrus, matinis, tonuotas stiklas.
  • Visa stiklo furnitūra yra pagaminta iš nerūdijančio plieno ir yra patikrinta mūsų buvusių klientų. Mes naudojame tik kokybiškus durų lankstus.
  • Durų aukštis nėra ribojamas. Rekomenduojamas 2000 mm aukštis.
  • Stiklines dušo duris, pagal pageidavimą, galime padengti antikalkine danga.
  • Sulankstomų dušo durų kaina nuo 560 eur.
  • Šios durys gali būti ir su juodos - Black Series, ir su aukso spalvos furnitūra - Gold Series.

 

Sulankstomos dušo durys Vilniuje

 

Sulankstomos dušo durys Vilniuje adresu: Kareivių g. 9A ( Žirmūnai ), Vilnius.  Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo kabinų, pertvarų klausimais.

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos ir jų kainos !

 

Dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos. Daugiau informacijos apie šias paslaugas ir jų kainas rasite čia: Paslaugos


Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.