Prekių katalogas

Veidrodžių dekoravimas

,,  Viskas su laiku keičiasi. Veidrodžių dekoravimo technologijos taip pat žengia į priekį. Pažangesnė UV spausdinimo technologija tiesiogiai ant veidrodžio keičia dar vis naudojamą būdą, kada spausdinamas vaizdas ant plėvelės, o tik po to ši plėvelė su vaizdu priklijuojama ant veidrodžio.

 

,,  Mes naudojame vaizdų perkėlimui ant veidrodžių būtent šią šiuolaikišką UV spausdinimo technologiją nes:

  • Kad ir kaip bebūtų gerai priklijuota plėvelė, vis vien po ja patenka dulkės.
  • Plėvelė išblunka, atsiklijuoja, pažeidžiama ultavioletinių spindulių.
  • UV  technologija atspausdinti vaizdai yra labai aukštos kokybės - gaunasi labai ryški detalizacija, todėl kad vaizdas perkeliamas tiesiog ant veidrodžio, o ne ant plėvelės.
  • UV technologijos  pagalba  atspausdinti  vaizdai visai nebijo vandens, chemijos, todėl  mūsų klientai gali būti užtikrinti, kad vaizdas nuo veidrodžio valant stiklų valikliu, kaip gali nutikti kada yra užklijuota plėvelė, esant drėgmei, neatsiklijuos. Kad būtų aiškiau, šia technologija atspausdinti vaizdai ant veidrodžio gali būti naudojami eksterjere ar dušo kabinų dekoravimui.

,,  Dėl šių, ir kitų dar neišvardintų priežasčių, mes naudojame veidrodžių dekoravimui, pažangią UV spausdinimo technologiją.

,,  Mūsų naudojamas kokybiškas veidrodis ir šiuolaikiška dekoravimo technologija, leidžia įgyvendinti aukštus kokybės reikalavimus keliančių klientų poreikius.

 

Pastabos !

,,  Išsirinkti tinkamą spalvą iš spalvinių palečių galite čia << RAL spalvų paletė >>, << NCS spalvų paletė >>, arba atvykti pas mus į saloną.

,,  Paveikslėlį veidrodžio dekoravimui galite išsirinkti iš mūsų siūlomos paveikslėlių galerijos čia: Veidrodžių dekoravimo pavyzdžiai

,,  Jeigu nerandate sau tinkamo paveikslėlio, tada galite paveikslėlį išsirinkti čia << www.shutterstock.com >>. Prieš pateikdami mums užsakymą dekoruoto veidrodžio gamybai, užsirašykite failo ID ! Mes padėsime Jums šį paveikslėlį įsigyti. Paslaugos kaina 20,00 Eur

 

Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie išmatuos, atveš ir sumontuos pas mus įsigytus veidrodžius. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Pasisemti daugiau idėjų kur ir kaip pritaikyti dekoruotus veidrodžius interjere, bei mūsų atliktų darbų pavyzdžius rasite čia: Dekoruotų veidrodžių galerja

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

Po komercinio pasiūlymo pateikimo, meistrai NEMOKAMAI pamatuoti  atvyksta tik: Vilniaus ir Kauno miestuose

Veidrodžių dekoravimo pavyzdžiai

Čia rasite visą mūsų siūlomą veidrodžių dekoravimo paveikslėlių galeriją...

Dekoruotų veidrodžių galerija

Mūsų atliktų darbų pavyzdžiai...