Prekių katalogas

Dušo kabinos

 

Garantinės sąlygos:

 

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nurodo, jog remiantis Civiliniu kodeksu, bet kokiai prekei turi būti suteikiama mažiausiai 2 metų garantija nuo prekės įsigijimo dienos. 

UAB PARDAVYLA LT dušo konstrukcijoms suteikiama 24 mėnesių garantija. Garantinio aptarnavimo teikimo gedimai šalinami per 15-30 darbo dienų nuo pretenzijos registravimo įmonėje dienos. Visais atvejais garantinį aptarnavimą siekiama atlikti per kuo trumpesnį laiką. Garantinis laikotarpis skaičiuojamas nuo gaminio pardavimo datos, arba jei buvo atliekami montavimo darbai, nuo dušo konstrukcijos sumontavimo datos. Garantiniu laikotarpiu nemokamai šalinami gaminio defektai, išskyrus tuos, kurie susiję su netinkama gaminio eksploatacija ar atsiranda dėl žemiau nurodytų priežasčių.


Garantija netaikoma defektams atsiradusiems dėl:

 

  • Netinkamo ir nekvalifikuoto gaminio įrengimo.
  • Sąmoningo gaminio sugadinimo.
  • Gaminio sugadinimo įvykus nelaimingam atsitikimui, neatsargumo ( pvz.: sudaužius gaminio stiklą ar įbrėžus profilį aštriu daiktu ).
  • Netinkamo naudojimo arba priežiūros Gaminio eksploatavimo taisyklių nesilaikymo.
  • Nešvarumų, kalkėto vandens, nebūdingo gaminio naudojimo ir išorinių pažeidimų.

Garantinis netaikomas PVC sandarinimo tarpinėms ( magnetinėms, apatinėms durų ir kitoms ), kurios patiria natūralų dėvėjimąsi ir pažeidimus naudojantis gaminiu.

Produkto pažeidimai, kurie nėra užfiksuoti ir pranešti gamintojui prieš gaminį montuojant, nėra priimami !

 

Gaminio eksploatavimo taisyklės:

 

  • Saugoti gaminį nuo aštrių ar kietų daiktų.
  • Valymui nenaudoti šiurkščių šepečių, abrazyvinių miltelių, šarminių ir rūgštinių valiklių. Stiklui valyti tinka visos stiklų valymui skirtos priemonės. Jas galima naudoti ir metalinių paviršių valymui.
  • Gaminio neveikti su sunkiais daiktais, stipriai, fiziškai.

DĖMESIO ! Jei stiprią vandens srovę nukreipsite tiesiogiai į tvirtinimo elementus, tarpines – vanduo gali patekti į dušo konstrukcijos išorę.  Stiklų valymui nenaudokite vandens srovės, tam yra skirtos stiklų valymo priemonės.


Garantija suteikiama pateikus gaminio pirkimo kvitą, kasos orderį ar PVM sąskaitą-faktūrą.

Pasibigus garantinam laikotarpiui, teikiame pogarantinę dušo konstrukcijų priežiūros paslaugą.

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos ir jų kainos !

 

Dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos. Daugiau informacijos apie mūsų gaminamas dušo konstrukcijas rasite čia: Dušo kabinos


Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.