Prekių katalogas

Garantinės sąlygos:


UAB PARDAVYLA LT dušo konstrukcijoms suteikiama 12 mėnesių garantija. Garantinis laikotarpis skaičiuojamas nuo gaminio pardavimo datos. Garantiniu laikotarpiu nemokamai šalinami gaminio defektai, išskyrus tuos, kurie susiję su netinkama gaminio eksploatacija ar atsiranda dėl žemiau nurodytų priežasčių.


Garantija netaikoma defektams atsiradusiems dėl:


1. Netinkamo ir nekvalifikuoto gaminio įrengimo.
2. Sąmoningo gaminio sugadinimo.
3. Gaminio sugadinimo įvykus nelaimingam atsitikimui, neatsargumo (pvz.: sudaužius gaminio stiklą ar įbrėžus profilį aštriu daiktu).
4. Netinkamo naudojimo arba priežiūros Gaminio eksploatavimo taisyklių nesilaikymo.
5. Nešvarumų, kalkėto vandens, nebūdingo gaminio naudojimo ir išorinių pažeidimų.

Garantinis netaikomas PVC sandarinimo tarpinėms (magnetinėms, apatinėms durų ir kitoms), kurios patiria natūralų dėvėjimąsi ir pažeidimus naudojantis gaminiu.

Produkto pažeidimai, kurie nėra užfiksuoti ir pranešti gamintojui prieš gaminį montuojant, nėra priimami.

 

Gaminio eksploatavimo taisyklės:


1. Saugoti gaminį nuo aštrių ar kietų daiktų.
2. Valymui nenaudoti šiurkščių šepečių, abrazyvinių miltelių, šarminių ir rūgštinių valiklių. Stiklui valyti tinka visos stiklų valymui skirtos priemonės. Jas galima naudoti ir metalinių paviršių valymui.
3. Gaminio neveikti su sunkiais daiktais, stipriai, fiziškai.


Garantija suteikiama pateikus gaminio pirkimo kvitą, kasos orderį ar sąskaitą-faktūrą. Gamintojas garantinį aptarnavimą atlieka per 14 darbo dienų nuo pranešimo apie defektus iš pardavėjo gavimo. 
  

 

 

  Pasiūlymai !

Dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.  Vilniaus, Kauno miestų ribose pamatavimas, po komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas.

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas dušo kabinas.  Daugiau informacijos apie mūsų gaminamas dušo kabinas rasite čia: Dušo kabinos

,,  Pasisemti daugiau idėjų kokios būna ir kaip panaudojamos stiklinės dušo kabinos interjere, bei mūsų pagamintų ir sumontuotų dušo kabinų pavyzdžius rasite čia: Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

Po komercinio pasiūlymo pateikimo, meistrai NEMOKAMAI pamatuoti  atvyksta tik: Vilniaus ir Kauno miestuose