Prekių katalogas

Ypač skaidrus stiklas

 

Ypač skaidrus stiklas, gamyba ir pardavimas ! Stiklo gaminiai iš ypač skaidraus stiklo. 

Ypač skaidrus stiklas (Optiwhite) - tai išskaidrintas, mažiau geležies turintis stiklas. Paprastas skaidrus stiklas turi žalsvoką atspalvį, o Optiwhite stiklas jo turi, bet ženkliai mažiau.

Ypač skaidrus stiklas

Iš šio stiklo gaminama : akvariumai, stikliniai baldai, virtuvinės stiklo sienelės ir t.t....

Ypač skaidraus stiklo briaunos yra beveik bespalvės, todėl jis idealiai tinka dušo sienelėms, pertvaroms, kadangi jo ypatingas skaidrumas dar labiau suteikia šioms konstrukcijoms lengvumo.

Optiwhite stiklą rekomenduojame rinktis gaminantis virtuvines stiklo sieneles. Kadangi jis yra bespalvis, tad piešinys, spalva, nuotrauka ant šio stiklo atrodys natūrali, sodresnė, be jokių pašalinių atspalvių (tai ypač aktualu renkantis baltą spalvą).

Ypač skaidrų stiklą galima apdirbti, grūdinti.

Stiklo gaminius galime pagaminti iš ( 4 - 12 ) mm storio ypač skaidraus stiklo. 

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei stiklo gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.