Ypač skaidrus stiklas

 

Ypač skaidrus stiklas (Optiwhite) - tai išskaidrintas, visiškai bespalvis stiklas. Paprastas skaidrus stiklas turi žalsvoką atspalvį, o Optiwhite stiklas jo neturi.

,,  Iš šio stiklo gaminama : akvariumai, stikliniai baldai, virtuvinės stiklo sienelės ir t.t....

,,  Ypač skaidraus stiklo kraštai yra visiškai bespalviai, todėl jis idealiai tinka dušo sienelėms, pertvaroms, kadangi jo ypatingas skaidrumas dar labiau suteikia šioms konstrukcijoms lengvumo.

,,  Optiwhite stiklą rekomenduojame rinktis gaminantis virtuvines stiklo sieneles. Kadangi jis yra bespalvis, tad piešinys, spalva, nuotrauka ant šio stiklo atrodys natūrali, sodresnė, be jokių pašalinių atspalvių (tai ypač aktualu renkantis baltą spalvą).

,,  Ypač skaidrų stiklą galima apdirbti, grūdinti.

,,  Stiklo gaminius galime pagaminti iš 4 - 12 mm. storio ypač skaidraus stiklo. 

 

 

Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie išmatuos, atveš ir sumontuos pas mus įsigytus stiklo gaminius. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stalviršius galite čia: E - PARDAVYKLA

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Skambinkie telefonu +37061164385 arba pasinaudokite užklausų siuntimo formomis esančiomis  << Kontaktai >> skiltyje. Mūsų konsultantai per trumpiausią laiką susisieks ir pateiks Jums pasiūlymą su kainomis ir gaminimo terminais.

 

Išsikviesti meistrą

Meistrai NEMOKAMAI pamatuoti atvyksta tik: VIlniaus mieste