Prekių katalogas

Dušo kabinos

Dušo kabinų gamyba

Dušo kabinų gamyba pagal užsakymą. Dušo kabinos gali būti mūsų suprojektuotos ir pagamintos įvairių modifikacijų, pagal Jūsų individualius pageidavimus. Dušo kabinas gaminame nestandartinių matmenų, įvairių formų pagal kiekvienos vonios interjerą.  Mes suprantame, kad pas kiekvieną interjeras, bei vonios patalpos plotas yra skirtingi, todėl siūlome dušo kabinas pasigaminti pagal individualų projektą.

Patirtį turime įrengdami nestandartines dušo kabinas įvairiose patalpų vietose. Tai gali būti niša po laiptais, ar mansardoje. Dušo kabinas gaminame ir didelių gabaritų. Tokios konstrukcijos turi būti įpatingai patvarios.

Mūsų patyrę projektuotojai pasiūlys tik tai, ko Jums iš tiesų reikia. Galimybės yra neribotos, reikia tik fantazijos. Dirbame su interjero dizaineriais, visada randame kompromisą ir geriausią sprendimą dušo kabinų, sienelių, pertvarų gamybos klausimais.

Nepriklausomai nuo modifikacijos, visos mūsų gaminamos dušo kabinos turi šias savybes:

 • Dušo kabinos stiklai gaminami tik iš 8 mm storio grūdinto stiklo. Šis stiklas patvaresnis už 6 mm storio stiklą.
 • Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas
 • Naudojama furnitūra dušo kabinų gamybai yra patikrinta mūsų buvusių klientų, todėl mes 100 proc. esame už jos kokybę garantuoti.  Stiklinių dušo kabinų gamyboje naudojami tik vandeniui atspari furnitūra, tvirtinimo elementai.
 • Mes matuojame, projektuojame, gaminame ir montuojame, už kokybiškai atliktą darbą atsakome tik mes.
 • Dušo kabinas, pagal pageidavimą, dengiame antikalkine danga.
 • Visada sandėlyje turime dalių mūsų gaminamų dušo kabinų priežiūrai, todėl praėjus ilgesniam laikui, jų neteks ieškoti.
 • Suteikiame garantiją, teikiame pogarantinę dušo kabinų priežiūros paslaugą.
 • Nestandartiniai sprendimai, profesionalūs patarimai.

Dušo kabinas gaminame su:

 • poliruoto chromo ( blizgia ) furnitūra
 • juoda ( matine ) furnitūra
 • aukso spalvos ( blizgia ) furnitūra 

 

Dušo kabinos gamyba pagal užsakymą

Darome viską patys – kuriame naujas, bei tobuliname savo esamas dušo konstrukcijas ir paslaugas. Dušo kabinos gamybą pagal užsakymą kontroliuoja vienas priskirtas darbuotojas, nuo pradžios iki galo, su kiekvienu užsakovu individualiai. Tokiu būdu pasiekiami optimaliausi užsakymo įvykdymo terminai, bei rezultatai.

Dušo kabinas taip pat galime dekoruoti, naudodami šiuolaikinės UV spausdinimo technologijos pagalbą, įvairiais paveikslėliais, ornamentais.

Gaminame pagal užsakymą ne tik dušo kabinas, bet ir:

 • vonios sieneles,
 • dušo pertvaras,
 • stumdomas dušo pertvaras,
 • dušo sieneles,
 • stumdomas dušo kabinas,
 • dušo duris.

 

Dušo kabinų gamyba Vilniuje

Dušo kabinos Vilniuje, adresu: Kareivių g. 9A ( Žirmūnai ), Vilnius.  Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo kabinų gamybos klausimais.
Dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.
 

 

  Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas dušo kabinas. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

  

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

Išsikviesti meistrą

 

Pamatavimas objektuose Vilniaus, Kauno miestų ribose, po preliminaraus komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas ***

*** Pastaba: specialisto konsultacijos kaina, už vieną atvykimą į objektą, Vilniaus mieste 30,00 eur su PVM, Kauno mieste 60,00 eur su PVM. Ši suma apmokama objekte. Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis ir vietos nuotraukomis.