Veidrodžiai su LED apšvietimu

 

Veidrodžiai su LED apšvietimu gaminami pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į užsakovo poreikius ir vizijas. Šviečiančius veidrodžius projektuojame, gaminame ir montuojame visoje Lietuvoje.

Galime pagaminti ir sumontuoti bet kokių matmenų ir formų veidrodžius su apšvietimu.

 

Šviečiantys veidrodžiai

Šviečiantys veidrodžiai gali būti įvairios paskirties, bei modifikacijos. Dažniausiai mūsų klientai užsako veidrodžius su galiniu apšvietimu, arba su apšvietimu iš priekio.

 

Kuo skiriasi veidrodžiai su LED apšvietimu ? 

Veidrodis su galiniu apšvietimu turi daugiau dekoratyvinę pritaikymo funkciją, o veidrodis su LED apšvietimu iš priekio praktinę. Veidrodis su įmontuotu apšvietimu iš priekio bus praktiškesnis vonios patalpoje, kadangi šviesa apšviečia asmenį besinaudojančiu juo pagal paskirtį.

 

Kokybiški veidrodžiai su LED apšvietimu

  • LED apšvietimui naudojame tik kokybiškas medžiagas.
  • Veidrodis, kaip žaliava, yra atsparus drėgmei. 
  • Visas tvirtinimo rėmas padarytas ne iš MDF plokštės, kurios negalima naudoti montuojant ant jos LED juosteles, kadangi jos gali perkaisti.
  • Tvirtinimo rėmas gaminamas iš anoduoto aliuminio profilių, todėl ypatingai atsparus korozijai, tai labai aktualu drėgnose vonios patalpose.
  • Visos LED juostelės yra atsparios drėgmei ir turi IP67 atsparumo indeksą.
  • Lengva konstrukcija.

 

Papildomos LED veidrodžių funkcijos

Galime pagaminti LED veidrodžius su šildymo funkcija. Dėka jos, vonios patalpoje, veidrodis nerasos.

Veidrožius galime dekoruoti matiniu raštu, taip suteikdami išskirtinį ir vienetinį dekorą Jūsų patalpoms.

 

Veidrodžio su LED apšvietimu pajungimas

Įvertinkite kaip veidrodžio apšvietimas bus pajungiamas. Įprastai, gali būti pajungiamas nuo papildomo jungiklio sumontuoto Jūsų pasirinktoje vietoje, dar prieš užsakant veidrodį. Jeigu apie tokį jungiklį pamiršote - ne bėda. Mes galėsime  pagaminti veidrodį su jungikliu ant: veidrodžio rėmo,  sensorinį jungiklį ant pačio veidrodžio. Jei naudosite LED veidrodžio apšvietimą kaip pagrindinį, tada paskirkite jungikliui vietą prieš patalpą kurioje jis kabės. Juk taip patogiau ? Ar tiesa ?

Dėka gamybos metu padarytų pakabinimų, veidrodžius su LED apšvietimus galėsite nesunkiai pasikabinti ir patys.

 

Mūsų pagaminti LED veidrodžiai suteikia jaukumą ir romantišką atmosferą !

Veidrodžiams suteikiame 2 metų garantiją !

  

Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie išmatuos, atveš ir sumontuos pas mus įsigytus veidrodžius. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Skambinkie telefonu +37061164385 arba pasinaudokite užklausų siuntimo formomis esančiomis  << Kontaktai >> skiltyje. Mūsų konsultantai per trumpiausią laiką susisieks ir pateiks Jums pasiūlymą su kainomis ir gaminimo terminais.

 

Išsikviesti meistrą

Meistrai NEMOKAMAI pamatuoti atvyksta tik: VIlniaus mieste