Prekių katalogas

Dušo pertvaros

Dušo pertvaros puikus pasirinkimas tiems, pas kuriuos negalima, dėl vietos stokos, sumontuoti dušo kabinos. Dušo pertvarų paskirtis yra saugoti, kad vanduo nesitaškytų po vonios patalpą. Pertvaromis galima perskirti vonios patalpą į dvi erdves. Dušo pertvaros gali būti įvairių modifikacijų. Mes gaminame įvairias dušo pertvaras pagal užsakymą, nestandartinių matmenų, formų, pagal kiekvienos vonios interjerą. Priklausomai nuo vonios patalpos galimybių galime pagaminti:

  • varstomą dušo pertvarą su durimis,
  • stumdomą dušo pertvarą.

Varstomom dušo pertvarom reikia daugiau vietos, kadangi bus atidaromos durys. Rekomenduojame stumdomas dušo pertvaras. Jos yra praktiškiausias pasirinkimas tiems, pas kuriuos ir taip trūksta vietos.

  • Dušo pertvarų gamybai naudojame tik grūdintą 8 - 10 mm. storio stiklą.
  • Dušo pertvarų gamybai gali būti naudojamas skaidrus, ypač skaidrus, matinis, tonuotas stiklas.
  • Dušo pertvarų tvirtinimui prie sienos gali būti naudojamas anoduotas aliuminio U formos profilis, arba kampiniai nerūdijančio plieno laikikliai.
  • Dušo pertvarų durelių lankstai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno.  Mes naudojame tik pakėlimo funkciją turinčius lankstus.
  • Stumdomų dušo pertvarų stumdymo mechanizmas taip pat iš nerūdijančio plieno.
  • Rekomenduojamas aukštis nuo 2000 mm ir didesnis.
  • Dušo pertvaros kaina nuo 450 eur.
  • Visų modifikacijų dušo pertvaros gali būti ir juodos - Black Series.

 

Stiklinės dušo pertvaros

Stiklinės dušo pertvaros pagal visus parametrus yra pranašesnės už pertvaras iš kitos medžiagos. Stiklą lengva prižiūrėti, jis ekologiškas, tvirtesnė konstrukcija.

Stiklinės dušo pertvaros gali būti dekoruojamos įvairiais raštais.  

Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas

 

 

Dušo kabinos pertvaros

Dušo kabinos pertvaros Vilniuje adresu: J.Galvydžio g. 11B-1 ( Šiaurės miestelis ), Vilnius. Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo kabinų, pertvarų klausimais.
Dušo kabinų, pertvarų matavimo, bei mūsų pagamintų stiklo konstrukcijų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.
Vilniaus, Kauno miestų ribose pamatavimas, po komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas.

 

  

  Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas dušo pertvaras. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Pasisemti daugiau idėjų kur ir kaip panaudoti stiklines dušo pertvaras interjere ir peržiūrėti mūsų darbų galeriją galite čia: Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

Po komercinio pasiūlymo pateikimo, meistrai NEMOKAMAI pamatuoti  atvyksta tik: Vilniaus ir Kauno miestuose

Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

Mūsų atliktų darbų pavyzdžiai...