Prekių katalogas

Dušo kabinos

Dušo pertvaros

Dušo pertvaros puikus pasirinkimas tiems, pas kuriuos negalima, dėl vietos stokos, sumontuoti dušo kabinos. Dušo pertvarų paskirtis yra saugoti, kad vanduo nesitaškytų po vonios patalpą. Pertvaromis galima perskirti vonios patalpą į dvi erdves. Dušo pertvaros gali būti įvairių modifikacijų. Mes gaminame įvairias dušo pertvaras pagal užsakymą, nestandartinių matmenų, formų, pagal kiekvienos vonios interjerą. Priklausomai nuo vonios patalpos galimybių galime pagaminti:

 • varstomą dušo pertvarą su durimis,
 • stumdomą dušo pertvarą.
 • dušo petrvarą iki lubų.

Varstomom dušo pertvarom reikia daugiau vietos, kadangi bus atidaromos durys. Rekomenduojame stumdomas dušo pertvaras. Jos yra praktiškiausias pasirinkimas tiems, pas kuriuos ir taip trūksta vietos.

 • Dušo pertvarų gamybai naudojame tik grūdintą 8 mm storio stiklą.
 • Dušo pertvarų gamybai gali būti naudojamas skaidrus, išskaidrintas, matinis, tonuotas, crepi, veidrodinis stiklas.
 • Dušo pertvarų tvirtinimui prie sienos gali būti naudojamas poliruoto chromo, juodas, aukso spalvos aliuminio U formos profilis ir kampiniai laikikliai.
 • Dušo pertvarų durelių lankstai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno.  Mes naudojame tik pakėlimo funkciją turinčius lankstus, trijų fiksacijos padėčių.
 • Stumdomų dušo pertvarų stumdymo mechanizmas taip pat iš nerūdijančio plieno ir gali būti poliruoto chromo, juodos ir aukso spalvos.
 • Rekomenduojamas aukštis nuo 2000 mm ir didesnis.
 • Dušo pertvaros kaina nuo 450 eur.
 • Visų modifikacijų dušo pertvaros gali būti komplektuojamos su poliruoto chromo,  juoda - Black Series arba auksine - Gold Series furnitūra.

 

Stiklinės dušo pertvaros

Stiklinės dušo pertvaros pagal visus parametrus yra pranašesnės už pertvaras iš kitos medžiagos. Stiklą lengva prižiūrėti, jis ekologiškas, tvirtesnė konstrukcija.

Stiklinės dušo pertvaros gali būti dekoruojamos įvairiais raštais.  

Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas

 

 

Dušo kabinos pertvaros

Dušo kabinos pertvaros Vilniuje adresu: Kareivių g. 9A ( Žirmūnai ), Vilnius.  Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo kabinų, pertvarų klausimais.
Dušo kabinų, pertvarų matavimo, bei mūsų pagamintų stiklo konstrukcijų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.
Vilniaus, Kauno miestų ribose pamatavimas, po komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas.

 

  

  Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas dušo pertvaras. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

 

Konsultacija - pamatavimas objektuose Vilniaus, Kauno miestų ribose, jei užsakote gaminius, yra nemokamas ***

*** Pastaba: konsultacijos - pamatavimo kaina objekte Vilniaus mieste 30,00 eur su PVM, Kauno mieste 60,00 eur su PVM ( ši suma apmokama objekte, atsiskaitymas kortele ), jei užsakysite gaminius, ši suma bus išskaičiuota iš bendros užsakymo sumos, todėl ši paslauga taps nemokama.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis ir vietos nuotraukomis.