Prekių katalogas

Dušo kabinos

 

Dušo pertvaros

 

Dušo pertvaros puikus pasirinkimas tiems, pas kuriuos negalima, dėl vietos stokos, sumontuoti dušo kabinos. Dušo pertvarų paskirtis yra saugoti, kad vanduo nesitaškytų po vonios patalpą. Pertvaromis galima perskirti vonios patalpą į dvi erdves. Dušo pertvaros gali būti įvairių modifikacijų. Mes gaminame įvairias dušo pertvaras pagal užsakymą, nestandartinių matmenų, formų, pagal kiekvienos vonios interjerą. Priklausomai nuo vonios patalpos galimybių galime pagaminti:

 • Varstomą dušo pertvarą su durimis
 • Stumdomą dušo pertvarą
 • Dušo petrvarą iki lubų

Varstomom dušo pertvarom reikia daugiau vietos, kadangi bus atidaromos durys. Rekomenduojame stumdomas dušo pertvaras. Jos yra praktiškiausias pasirinkimas tiems, pas kuriuos ir taip trūksta vietos.

 • Dušo pertvarų gamybai naudojame tik grūdintą 8 mm storio stiklą.
 • Dušo pertvarų gamybai gali būti naudojamas skaidrus, išskaidrintas, matinis, tonuotas, crepi, veidrodinis stiklas.
 • Dušo pertvarų tvirtinimui prie sienos gali būti naudojamas poliruoto chromo, juodas, aukso spalvos aliuminio U formos profilis ir kampiniai laikikliai.
 • Dušo pertvarų durelių lankstai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno.  Mes naudojame tik pakėlimo funkciją turinčius lankstus, trijų fiksacijos padėčių.
 • Stumdomų dušo pertvarų stumdymo mechanizmas taip pat iš nerūdijančio plieno ir gali būti poliruoto chromo, juodos ir aukso spalvos.
 • Rekomenduojamas aukštis nuo 2000 mm ir didesnis.
 • Dušo pertvaros kaina nuo 450 eur.
 • Visų modifikacijų dušo pertvaros gali būti komplektuojamos su poliruoto chromo,  juoda - Black Series arba auksine - Gold Series furnitūra.

 

Stiklinės dušo pertvaros

 

Stiklinės dušo pertvaros pagal visus parametrus yra pranašesnės už pertvaras iš kitos medžiagos. Stiklą lengva prižiūrėti, jis ekologiškas, tvirtesnė konstrukcija.

Stiklinės dušo pertvaros gali būti dekoruojamos įvairiais raštais.  

Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas

 

 

Dušo kabinos pertvaros

 

Dušo kabinos pertvaros Vilniuje adresu: Kareivių g. 9A ( Žirmūnai ), Vilnius.  Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo kabinų, pertvarų klausimais.
 

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos ir jų kainos !

 

Dušo pertvarų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo petvarų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos. Daugiau informacijos apie šias paslaugas ir jų kainas rasite čia: Paslaugos


Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.