Prekių katalogas

Virtuvinės stiklo sienelės 

 

Virtuvines stiklo sieneles gaminame tik iš ypač skaidraus ( 5-6 ) mm storio grūdinto stiklo.

Skaidrus stiklas turi žalsvoką atspalvį, o išskaidrintas ( optiwhite ) yra visiškai skaidrus, todėl jį nudažius ar dekoravus kokiu nors būdu, spalvos gaunamos tikros - be jokių pašalinių atspalvių. 

Kiekvienas šeimininkas ar šeimininkė nori, kad virtuvė būtų jauki, patogi ir unikali. Šiuolaikinės technologijos atveria neribotas galimybes jos interjero sukūrimui.

Maisto, riebalų, garų paliktų dėmių ant sienos tarp spintelių nepaslėpsi, todėl iš daugelio galimų alternatyvų virtuvės sienelių priežiūrai mes siūlome pasirinkti stiklą.

Stiklas - lengvai prižiūrima, ekologiška ir higieniška medžiaga. Stiklo sienelės sumontuotos virtuvėje tarnaus ilgai ir puoš namus. Stiklas nesulaiko dulkių ir gerai valomas, dezinfekuojamas. Ši savybė yra labai svarbi virtuvėje.

Nors stiklas ir dera prie kiekvieno interjero, bet norint išgauti vientisumą interjere jį dar galima dekoruoti.

Galime Jums pasiūlyti nudažyti stiklą pagal RAL, NCS spalvų paletes, arba galime jį dekoruoti paveikslėliu, nuotrauka, ornamentu tam naudojant UV spausdinimo technologiją. Daugiau apie šiuolaikiškos UV spausdinimo technologijos pranašumus prieš priklijuojamą plėvelę skaitykite čia: Virtuvinių stiklų dekoravimas

Dekoruotas stiklas taps neatsiejama interjero dalimi.

Virtuvėje siūlome naudoti tik grūdintą (saugų) stiklą. Daugiau informacijos galite rasti čia: Grūdintas stiklas

 

 

Pastabos !

 

Prieš gamindami vienspalvę ( dažytą ) stiklo sienelę visada klientams pateikiame jau nudažyto stiklo, pagal pasirinktą spalvą, stiklo pavyzdį.

Išsirinkti tinkamą spalvą iš spalvinių palečių galite čia << RAL spalvų paletė >>, << NCS spalvų paletė >>, arba atvykti pas mus į saloną.

Sau tinkamą virtuvinės sienelės dekoravimo paveikslėlį galite išsirinkti čia << www.panoramstock.com >>. Prieš pateikdami mums užsakymą virtuvės sienelių gamybai, užsirašykite paveikslėlio ID ! Mes padėsime Jums šį paveikslėlį įsigyti. Paslaugos kaina 50,00 Eur.


 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos !

 

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos.

 

Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.