Prekių katalogas

Dušo kabinos

Dušo kabinos matmenys

Pasirenkant dušo kabinos matmenis, rekomenduojame atkreipti dėmesį į keletą mūsų pastebėjimų:

  1. Atstumas nuo santechnikos ( unitazo, kriauklės) iki dušo kabinos turi būti nors 30 cm. Dažniausiai būna taip, kad jau atvykus meistrams būna sustatytos spintelės, sumontuota visa reikalinga santechnika, vietos dušo kabinai palikta tik minimaliai. Taip, mes galime statyti dušo kabiną ir glaudžiant ją prie spintelės, bet kaip tada po kiek laiko jos tą vietą pravalyti nepagalvojama.
  2. Priešais dušo kabiną reikia palikti nors 80 cm laisvą plotą, kad patogiai į ją patekti.
  3. Rekomenduojamas praėjimas į dušo kabiną nuo 50 cm.

Standartiniai mūsų gaminamų dušo kabinų matmenys yra 80x80 cm, 90x90 cm. Tai optimalūs dušo kabinų išmatavimai standartinėms dušo patalpoms. Mažoms dušo patalpoms mūsų klientai renkasi dušo kabinas su sulankstomomis durimis. Erdviose vonios dušo patalpose renkasi atviro tipo dušo kabinas.

Dušo kabinų aukštis taip pat labai svarbus. Stumdomose dušo kabinose naudojamas bėgelis, per kurį stumdomos dušo kabinos stiklo durys. Šis bėgelis yra montuojamas žemiau dušo kabinos aukščio. Tokiu atveju praėjimo aukštis į pačią dušo kabiną mažėja. 

Dušo kabinose su durimis naudojamas stabilizatorius - štangutė, nors ji yra montuojama dušo kabinos viršuje, į jos padėtį taip pat reikia atkreipti dėmesį renkantis dušo kabinos aukštį.

Na ir nereikia pamiršti, kad pagal kiekvieną dušo kabina turi būti komfortabili. Pakėlus rankas į viršų, pasilenkus joje pakelti higienos reikmenis, žmogaus judesių neturi riboti neteisngai parinkti dušo kabinų matmenys, ar neteisigai parinkta pati konstrukcija. Pačios stiklo konstrukcijos teisingas parinkimas labai aktualus negalią turinčių žmonių atveju.

Jeigu nerandate tinkamų išmatavimų, ar konstrukcijos dušo kabinos, mes galime pagaminti ją, pagal individualius išmatavimus ir formą.

  

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

  

  Teikiamos paslaugos ir jų kainos !

Matavimo ir montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje. 

,,  Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas ir jų kainas rasite čia: Paslaugos

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

 

Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis ir vietos nuotraukomis.