Prekių katalogas

Dušo kabinos

 

Dušo kabinos stiklai

 

Visų mūsų gaminamų dušo kabinų stiklai yra grūdinti. Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas

Daugelis standartinių dušo kabinų parduodamų prekybos centruose yra pagamintos iš 4-5 mm storio stiklo. Šios dušo kabinos yra pačios pigiausios.  Pagal gaunamų skambučių, bei elektroninių laiškų kiekį su užklausomis ar galite pagaminti dužusį, jau nupirktos standartinės kabinos stiklą, arba gal turite ratukų stumdomai dušo kabinai, mes iš karto žinome kad žmogus nusipirkęs pigų daiktą, jau permokėjo. Galima rasti ir iš 6 mm storio stiklo gaminamų dušo kabinų už didesnę kainą.

Mes Jums siūlome kokybiškas dušo kabinas iš 8 mm storio stiklo. Jų kaina, beveik nesiskiria nuo dušo kabinų gaminamų iš 6 mm storio stiklo. Jums rinktis !

Dušo kabinos stiklai gaminami tik iš 8 mm storio stiklo. Stiklas dušo kabinų gamybai gali būti skaidrus, ypač skaidrus, matinis, tonuotas.

Mažose patalpose rekomenduojame naudoti skaidrų stiklą, jis suteikia erdvės patalpai. Yra klaidinga manyti, kad ant skaidraus stiklo viskas matysis, o vat ant matinio ne, visos kalkių, pirštų dėmės matosi ir ant matinio stiklo. Tvarkos reikia laikytis visur. Vonios patalpoje turi būti laikomasi higienos normų. 

Dar yra toks paplitęs mitas kaip dušo kabinos stiklai su ypatingomis antikalkinėmis savybėmis. Norime Jums išduoti paslaptį ir nuvilti, jo savaime tokio stiklo nėra ! Stiklas, po gamybos, yra padengiamas įvairiomis priemonėmis, kurios ir suteikia stiklui tam tikras savybes. Na pavyzdžiui - apsaugą nuo kalkių nuosėdų. Padengus stiklą nano danga, vanduo greičiau nubėga nuo stiklo paviršiaus, taip nešvarumai neužsilaiko ant dušo kabinos stiklų. Nuo šių priemonių kokybės  ir priklauso kaip dažnai reikės pačią dušo kabiną jomis valyti, arba dengti. Mes savo dušo kabinų stiklus galime padengti šomis priemonėmis už atitinkamą mokestį, bet norint sutaupyti, galite tai atlikti ir patys, savo namuose, po dušo kabinos sumontavimo.

Dušo stiklų gamyba yra kruopštus darbas. Daugelis teiraujasi kiek kainuoja 1 m2 dušo kabinos stiklo. Ne pats stiklas sudaro didžiausią dalį kainos, juk juose ir skylės tvirtinimams daromos, visos kraštinės poliruojamos. O kur dar dušo kabinoms naudojama stiklo furnitūra. Iš visko susideda galutinė kaina, todėl dušo kabinų kainų kvadratiniais metrais neskaičiuojame !

 

Dušo kabinos stiklai Vilniuje

 

Dušo kabinos stiklai Vilniuje, adresu: Kareivių g. 9A ( Žirmūnai ), Vilnius. Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo kabinų klausimais.

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos ir jų kainos !

 

Dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos. Daugiau informacijos apie šias paslaugas ir jų kainas rasite čia: Paslaugos


Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.