Prekių katalogas

Berėmės dušo kabinos

Berėmės dušo kabinos puikiai pabrėžia kiekvienos dušo patalpos individualumą. Dušo kabina be rėmo susilieja su interjeru, tampa tikra puošmena bet kuriame interjero dizaine.  

Berėmes dušo kabinas, pertvaras, dušo sieneles ir kitas vonios dušo stiklo konstrukcijas gaminame pagal individualius užsakymus. Šios dušo kabinos yra pripažintos ir mėgiamos mūsų klientų. Skaidrios, lengvos jų konstrukcijos visada bus patrauklios.

Berėmėms dušo kabinoms nenaudojami platūs profiliai, stiklas prie sienos tvirtinamas minimaliu anoduotu U formos profiliuku arba kampiniais tvirtinimais. Kadangi nenaudojami platūs profiliai, matmenys pateikti berėmės dušo kabinos gamybai turi būti maksimaliai tikslūs. Naetitikimų berėmėse konstrukcijose nepaslėpsite.

Jei jau nusprendėte rinktis berėmę dušo kabiną pagal užsakymą, turime keletą pastebėjimų, į kuriuos rekomenduojame atkreipti dėmesį:

 1. Prieš plytelių klijavimą, jeigu dušo kabiną statysite ant plytelių, įvertinkite kurioje vietoje stovės dušo kabina. Tose vietose, kuriose bus statoma berėmė dušo kabina neturi būti nuolydžio. Nuolydis į dušo kabinos trapą turi prasidėti nuo dušo kabinos vidinės dalies. Rekomenduojamas nuolydis vandens nutekėjimui 10-20 mm.
 2. Beveik visi dušo kabinų padėklai turi užapvalintus kampus, todėl reikia žinoti, kad montuojama dušo kabina gali būti tik lygioje dušo padėklo vietoje, toliau nuo krašto. Šitaip sumažėja vidinė dušo kabinos erdvė.
 3. Padarytas bortelis, ant kurio montuosis dušo kabina turi būti nors 70 mm pločio.

Mes žinome kaip suprojektuoti ir pagaminti kokybiškas berėmes dušo kabinas. Turime patirties nestandartinių berėmių dušo kabinų, dušo durų nišoms gamyboje. 

 • Berėmės dušo kabinos stiklai gaminami tik iš 8 - 10 mm storio grūdinto, arba laminuoto stiklo. Šis stiklas patvaresnis už 6 mm storio stiklą.
 • Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas
 • Stiklas dušo kabinų gamybai gali būti naudojamas skaidrus, visiškai skaidrus, matinis, tonuotas.
 • Berėmių dušo kabinų tvirtinimui prie sienos gali būti naudojami minimalūs anoduoto aliuminio U formos profiliai, arba kampiniai nerūdijančio plieno laikikliai.
 • Berėmės dušo kabinas viršuje visada mes tvirtiname stiklo stabilizatoriais - laikikliais. Daugelis mūsų klientų pageidauja šio stabilizatoriaus nenaudoti. Mes griežtai atsisakome, jis turi būti, nes mums labai svarbus mūsų klientų saugumas. Dizaineriai ne visada supranta šiuos niuansus, o dar prisižiūrėję nuotraukų internete su ore kabančiais stiklais, blogai informuoja savo klientus, neatsižvelgdami į jų saugumą.
 • Suteikiame garantiją, teikiame pogarantinę dušo kabinų priežiūros paslaugą.
 • Dušo kabinas, pagal pageidavimą, dengiame antikalkine danga.
 • Nestandartiniai sprendimai, profesionalūs patarimai.
 • Berėmes dušo kabinas gaminame ir juodas - Black Series.

Pagal užsakymą gaminame ne tik berėmes dušo kabinas, bet ir:

 • berėmes vonios sieneles,
 • berėmes dušo pertvaras,
 • berėmes stumdomas dušo pertvaras,
 • berėmes dušo sieneles,
 • berėmes stumdomas dušo kabinas.

 

 

  Pasiūlymai !

Berėmių dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.  Vilniaus, Kauno miestų ribose pamatavimas, po komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas.

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas dušo kabinas. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Pasisemti daugiau idėjų kokios būna ir kaip panaudojamos berėmės dušo kabinos interjere, bei mūsų pagamintų ir sumontuotų dušo kabinų pavyzdžius rasite čia: Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

Po komercinio pasiūlymo pateikimo, meistrai NEMOKAMAI pamatuoti  atvyksta tik: Vilniaus ir Kauno miestuose

Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

Mūsų atliktų darbų pavyzdžiai...