Prekių katalogas

 

Figūriniai veidrodžiai su LED apšvietimu

 

Figūriniai veidrodžiai su LED apšvietimu gaminami pagal individualius užsakymus. Šviečiančius veidrodžius projektuojame, gaminame ir montuojame visoje Lietuvoje.

Galime pagaminti ir sumontuoti bet kokių matmenų ir formų veidrodžius su apšvietimu.

Figūrinių veidrodžių gamybai mums reikalinga tik nuotrauka arba ranka braižytas eskizas ir gabaritiniai matmenys. Nuotraukos, arba eskizo pagalba, mes pagaminame reikiamos formos ir matmenų figūrinį veidrodį. Šio puslapio apačioje, pridedame keletą nuotraukų, kad būtų lengviau rasti tinkamą variantą, nereikėtų klaidžioti interneto platybėse.

 

Kokybiški veidrodžiai su LED apšvietimu

  • LED apšvietimui naudojame tik kokybiškas medžiagas.
  • Veidrodis, kaip žaliava, yra atsparus drėgmei. 
  • Visas tvirtinimo rėmas padarytas ne iš MDF plokštės, kurios negalima naudoti montuojant ant jos LED juosteles, LED juostos kaista, taip sutrumpėja diodo tarnavimo laikas.
  • Tvirtinimo rėmas gaminamas iš anoduoto aliuminio profilių, todėl ypatingai atsparus korozijai, tai labai aktualu drėgnose vonios patalpose.
  • LED juostelės yra sumontuotos LED profiliuose ir uždengtos dangteliais.
  • Visos LED juostelės yra atsparios drėgmei.
  • Visų veidrodžių su LED apšvietimu nugarinė dalis uždara.
  • Lengva konstrukcija.
  • Ekologiškas produktas.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį: visuose mūsų gaminamuose veidrodžiuose su apšvietimu  LED juostelės sumontuotos profiliuose ( loveliuose ) ir uždengtos LED profilių dangteliais. Tai ypatingai svarbu ! Visi juostelių elektriniai kontaktai tiesiog hermetizuojami ir paslėpiami, todėl jokia drėgmė neturi įtakos jų ilgaamžiškumui. Svarbu akcentuoti ir saugumo klausimą drėgnose patalpose, šitaip paruošti veidrodžiai yra kelis kartus saugesni, nei tie, pas kuriuos LED juostelės tiesiog užklijuojamos ant išorinės karkaso dalies. Rinkdamiesi kokybišką produktą, atkreipkite į tai dėmesį. Kokybiškas LED veidrodis turi būti ir saugus !

 

Papildomos LED veidrodžių funkcijos

Galite pasirinkti LED juostų šviesos temperatūras. Norint jaukumo patariame rinktis šiltos spalvos LED juostą, kurios šviesos temperatūra 2700K (K- kelvinų) arba 3000K. Jei norite aplinką padaryti darbinę, baltą - tada rinkitės dienos šviesos arba dar kitaip vadinamą neutralios spalvos LED juostą, kurios šviesos temperatūra 4000K. 

Galime pagaminti LED veidrodžius su šildymo funkcija. Dėka jos, vonios patalpoje, veidrodis nerasos.

Veidrožius galime dekoruoti matiniu raštu, taip suteikdami išskirtinį ir vienetinį dekorą Jūsų patalpoms.

 

Veidrodžio su LED apšvietimu pajungimas

Įvertinkite kaip veidrodžio apšvietimas bus pajungiamas. Įprastai, gali būti pajungiamas nuo papildomo jungiklio sumontuoto Jūsų pasirinktoje vietoje, dar prieš užsakant veidrodį. Jeigu apie tokį jungiklį pamiršote - ne bėda. Mes galėsime  pagaminti veidrodį su:

 

Jutikliniu ( rankos mosto ) jungikliu ant veidrodžio rėmo

Sensoriniu jungikliu ant pačio veidrodžio

 

Jei naudosite LED veidrodžio apšvietimą kaip pagrindinį, tada paskirkite jungikliui vietą prieš patalpą kurioje jis kabės. Juk taip patogiau ? Ar tiesa ?

Dėka gamybos metu padarytų pakabinimų, veidrodžius su LED apšvietimus galėsite nesunkiai pasikabinti ir patys

 

 

Mūsų pagaminti LED veidrodžiai suteikia jaukumą ir romantišką atmosferą !

Veidrodžių apšvietimui suteikiame 24 mėnesių garantiją !


Veidrodžių su LED apšvietimu parduotuvė adresu:  Kareivių g. 9A ( Žirmūnai ), Vilnius, platus pasirinkimas, per trisdešimt modelių.
Veidrodžius su LED apšvietimu pristatome visoje Lietuvoje, daugiau informacijos rasite čia: Prekių pristatymas

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos ir jų kainos !

 

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos. Daugiau informacijos apie šias paslaugas ir jų kainas rasite čia: Veidrodžių montavimas, klijavimas


Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.