Prekių katalogas

Dušo kabinos

 

Dušo kabinos dalys

 

Mūsų pagamintoms dušo kabinoms yra suteikiama 2 metų garantija. 

Net po daugelio metų Jūs rasite pas mus mūsų pagamintoms dušo kabinoms papildomų dalių - stiklo furnitūros. Kaip žinia, viskas su laiku dėvisi, įsigijus dušo kabiną atvežtą iš kitos šalies, po kiek laiko, iškils didžiulė problema suieškoti atsarginių dalių jos remontui.

Mūsų klientai gali būti ramūs, dušo kabinos yra projektuojamos ir gaminamos mūsų pačių, todėl net sudužus stiklui, ar susidevėjus tarpinėms, mes galėsime padėti.

 

Dušo kabinos Vilniuje

 

Dušo kabinos Vilniuje adresu: Kareivių g. 9A ( Žirmūnai ), Vilnius.  Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo kabinų klausimais.

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos ir jų kainos !

 

Dušo konstrukcijų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo konstrukcijų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos. Daugiau informacijos apie šias paslaugas ir jų kainas rasite čia: Paslaugos


Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.