Prekių katalogas

Dušo kabinos dalys

Mūsų pagamintoms dušo kabinoms yra suteikiama 1 metų garantija. 

Net po daugelio metų Jūs rasite pas mus mūsų pagamintoms dušo kabinoms papildomų dalių - stiklo furnitūros. Kaip žinia, viskas su laiku dėvisi, įsigijus dušo kabiną atvežtą iš kitos šalies, po kiek laiko, iškils didžiulė problema suieškoti atsarginių dalių jos remontui.

Mūsų klientai gali būti ramūs, dušo kabinos yra projektuojamos ir gaminamos mūsų pačių, todėl net sudužus stiklui, ar susidevėjus tarpinėms, mes galėsime padėti.

 

Dušo kabinos Vilniuje

Dušo kabinos Vilniuje adresu: J.Galvydžio g. 11B-1 ( Šiaurės miestelis ), Vilnius. Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo kabinų klausimais.

Dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Vilniaus, Kauno miestų ribose pamatavimas, po komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas.

 

  Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas dušo kabinas. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Pasisemti daugiau idėjų kokios būna ir kaip panaudojamos stiklinės dušo kabinos interjere, bei mūsų pagamintų ir sumontuotų dušo kabinų pavyzdžius rasite čia: Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

Po komercinio pasiūlymo pateikimo, meistrai NEMOKAMAI pamatuoti  atvyksta tik: Vilniaus ir Kauno miestuose