Vonios dušo sienelės

Vonios dušo sienelės gali būti įvairių modifikacijų. Beveik visais atvejais jos naudojamos, kad vanduo prausiantis vonioje, nesitaškytų po vonios kambarį. Pastaruoju metu mūsų klientai vis dažniau pageidauja ne tik vonios sienelių funksionalumo, bet ir estetinio jų vaizdo.

Vonios dušo sienelės gali būti:

 • Stacionarios, nevarstomos. Šios gali būti ir su aplinkui stiklą uždedamu rėmeliu.
 • Varstomos. Varstomos stiklo sienelės gali būti iš kelių dalių.
 • Sulankstomos. 
 • Stumdomos.

 

Vonios sienelės pagal užsakymą

Visas stiklines vonios sieneles gaminame pagal užsakymą. Pas mus Jūs galite užsisakyti vonios sieneles įvairių matmenų, modifikacijų, pagal kiekvienos vonios interjerą. Galime pagaminti ir sumontuoti ne tik stacionarias vonios sieneles, bet ir varstomas ar stumdomas jų konstukcijas.

Papraščiausia vonios sienelė yra stacionari, nevarstoma. Ši stiklinė vonios sienelė montuojama prie sienos ir ant vonios krašto naudojant anoduotą U formos profilį. Jeigu pati konstrukcija nėra didelė, tai jai mes net nemontuojame viršutinio stabilizatoriaus - laikiklio. Stiklinės vonios sienelės  gali būti pagamintos įvairių matmenų. Šiai stiklo konstrukcijai galime aplinkui uždėti ir rėmelį.

Varstomos, sulankstomos, vonios sienelės gali būti iš kelių dalių. Jas mūsų klientai renkasi dėl jų funkcionalumo. Mūsų gaminamos stiklinės varstomos, ar sulankstomos vonios sienelės yra berėmės.

Stumdomos vonios sielelės dažniausiai naudojamos norint sutaupyti erdvę vonioje.

 • Vonios sienelių gamybai naudojame tik grūdintą 6 - 8 mm storio stiklą.
 • Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas
 • Vonios patalpos pastoviai yra veikiamos garų, temperatūros, vandenio, todėl jose nepamainomi yra stiklai, kurie nebijo šių veiksnių ir yra ekologiški.
 • Stiklinės konstrukcijos praplečia erdvę, kas labai svarbu mažuose sanitariniuose mazguose.
 • Vonios sienelių gamyboje naudojame skaidrų, ypač skaidrų, matinį, tonuotą stiklą.
 • Stiklo sienelių montavimui naudojama tik vandeniui atspari furnitūra, tvirtinimo elementai.
 • Stiklinės vonios sienelės gali būti ir juodos - Black Series.

 

Jeigu dar neišsirinkote vonios, o jau planuojate ateityje užsisakyti vonios sienelę - rinkitės neužapvalintais kampais vonią, nes lenkto stiklo vonios sienelių Jums nepagaminsime.

Stiklinės vonios sienelės gali būti dekoruojamos įvairiais raštais. Suformuotos horizontalios ir vertikalios linijos padaromos UV spaudos pagalba.

 

 

  Pasiūlymai !

,,  Vonios stiklo sienelių, bei mūsų pagamintų stiklo konstrukcijų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

,,  Vilniaus, Kauno miestų ribose pamatavimas, po komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas.

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas vonios sieneles. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Pasisemti daugiau idėjų kur ir kaip panaudoti stiklines vonios sieneles interjere ir peržiūrėti mūsų darbų galeriją galite čia: Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Skambinkie telefonu +37061164385 arba pasinaudokite užklausų siuntimo formomis esančiomis  << Kontaktai >> skiltyje. Mūsų konsultantai per trumpiausią laiką susisieks ir pateiks Jums pasiūlymą su kainomis ir gaminimo terminais.

 

Išsikviesti meistrą

Meistrai NEMOKAMAI pamatuoti atvyksta tik: VIlniaus, Kauno mieste

Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

Mūsų atliktų darbų pavyzdžiai...