Prekių katalogas

Dušo kabinos

Dušo durys

Dušo durys iš stiklo - geras pasirinkimas tiek mažoms, tiek ir didelioms dušo patalpoms. Galime pagaminti duris į dušą įvairių modifikacijų.  Dušo durys būna įvairių tipų:

  • varstomos dušo durys,
  • stumdomos dušo durys,
  • sulankstomos dušo durys.

Pačios dušo kabinos taip pat gali turėti dušo duris tokių pačių tipų. Kokias dušo duris išsirinkti - mes galime padėti. Pagrindinis faktorius renkantis dušo duris visada tampa vonios patalpos erdvė. 

Dušo durys gali būti montuojamos į nišą. Nišos į dušo kabiną padaromos suformavus tris sienas, tarp kurių galima sumontuoto duris.

Dažniausiai, jei niša yra daugiau nei 115 cm pločio mes rekomenduojame stumdomas dušo duris. Stumdomos durys ne tik sutaupo erdvę pačioje vonios patalpoje, bet ir suteikia nepriekaištingą estetinį vaizdą. Lengva šių sistemų priežiūra, kadangi ant grindų nėra jokių bėgelių, o pati konstrukcija yra lengvai išrenkama.

Standartiniai dušo durų matmenys 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm pločio. Šiems matmenims rekomenduojame varstomas arba sulankstomas dušo duris. Durų aukštis parenkamas įvairiai. Atvažiavę išsimatuoti dušo durų meistrai Jums patars kokio aukščio duris daryti. Yra tam tikrų niuansų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis dušo durų aukštį. Na pavyzdžiui, jei durys atidaromos į dušo kabinos vidų - vandens maišytuvo aukštis gali trugdyti.

Labai svarbus ir pačios stiklo furnitūros dušo durims pasirinkimas. Mes nedirbame su pigia, nekokybiška, vandenį praleidžiančia stiklo furnitūra, todėl ir Jums galime pasiūlyti tik kokybiškas dušo duris.  

 

Dušo durys pagal užsakymą

Dušo durys pagal užsakymą - konsultuojame, projektuojame, gaminame ir montuojame. Kiekviena dušo patalpa yra kažkuom skirtinga. Skirtinga ne tik savo matmenimis, bet ir dizainu. Ne kiekvienai dušo patalpai galima pritaikyti jau pagamintas, standartinių matmenų dušo duris, todėl mes jas galime pagaminti pagal užsakymą. Teisingai išmatavus, pritaikius reikiamą stiklo furnitūra, dušo durys tarnaus ilgą laiką. 

  • Dušo durų gamybai naudojame tik grūdintą 8 mm. storio stiklą.
  • Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas
  • Dušo durų gamybai gali būti naudojamas skaidrus, ypač skaidrus, matinis, tonuotas stiklas.
  • Dušo durų tvirtinimui prie sienos naudojami tik kokybiški, nerūdijančio plieno lankstai.
  • Visų modifikacijų dušo durys gali būti ir juodos - Black Series, arba su aukso spalvos furnitūra - Gold Series

 

Stiklinės dušo durys

Stiklinės dušo durys pagal visus parametrus yra pranašesnės už duris iš kitos medžiagos. Stiklą lengva prižiūrėti, jis ekologiškas, tvirtesnė konstrukcija, nebijo drėgmės.

Stiklinės dušo durys gali būti dekoruojamos įvairiais raštais.  

 

Dušo durys kaina: 

kaina nuo 300 eur. Dušo durų kaina priklauso nuo dušo durų stiklo, jo matmenų, naudojamos stiklo furnitūros. 

 

Dušo durys Vilniuje

Dušo durys adresu: Kareivių g. 9A ( Žirmūnai ), Vilnius.  Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo kabinų, pertvarų klausimais.

Dušo kabinų, pertvarų matavimo, bei mūsų pagamintų stiklo konstrukcijų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

 

  

  Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas dušo duris. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

 

Pamatavimas objektuose Vilniaus, Kauno miestų ribose, po preliminaraus komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas ***

*** Pastaba: specialisto konsultacijos kaina, už vieną atvykimą į objektą, Vilniaus mieste 30,00 eur su PVM, Kauno mieste 60,00 eur su PVM. Ši suma apmokama objekte. Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis ir vietos nuotraukomis.