Prekių katalogas

Dušo kabinos

 

Dušo durys

 

Dušo durys iš stiklo - geras pasirinkimas tiek mažoms, tiek ir didelioms dušo patalpoms. Galime pagaminti duris į dušą įvairių modifikacijų.  Dušo durys būna įvairių tipų:

  • Varstomos dušo durys,
  • Stumdomos dušo durys,
  • Sulankstomos dušo durys.

Pačios dušo kabinos taip pat gali turėti dušo duris tokių pačių tipų. Kokias dušo duris išsirinkti - mes galime padėti. Pagrindinis faktorius renkantis dušo duris visada tampa vonios patalpos erdvė. 

Dušo durys gali būti montuojamos į nišą. Nišos į dušo kabiną padaromos suformavus tris sienas, tarp kurių galima sumontuoto duris.

Dažniausiai, jei niša yra daugiau nei 115 cm pločio mes rekomenduojame stumdomas dušo duris. Stumdomos durys ne tik sutaupo erdvę pačioje vonios patalpoje, bet ir suteikia nepriekaištingą estetinį vaizdą. Lengva šių sistemų priežiūra, kadangi ant grindų nėra jokių bėgelių, o pati konstrukcija yra lengvai išrenkama.

Standartiniai dušo durų matmenys 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm pločio. Šiems matmenims rekomenduojame varstomas arba sulankstomas dušo duris. Durų aukštis parenkamas įvairiai. Atvažiavę išsimatuoti dušo durų meistrai Jums patars kokio aukščio duris daryti. Yra tam tikrų niuansų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis dušo durų aukštį. Na pavyzdžiui, jei durys atidaromos į dušo kabinos vidų - vandens maišytuvo aukštis gali trugdyti.

Labai svarbus ir pačios stiklo furnitūros dušo durims pasirinkimas. Mes nedirbame su pigia, nekokybiška, vandenį praleidžiančia stiklo furnitūra, todėl ir Jums galime pasiūlyti tik kokybiškas dušo duris.  

 

Dušo durys pagal užsakymą

 

Dušo durys pagal užsakymą - konsultuojame, projektuojame, gaminame ir montuojame. Kiekviena dušo patalpa yra kažkuom skirtinga. Skirtinga ne tik savo matmenimis, bet ir dizainu. Ne kiekvienai dušo patalpai galima pritaikyti jau pagamintas, standartinių matmenų dušo duris, todėl mes jas galime pagaminti pagal užsakymą. Teisingai išmatavus, pritaikius reikiamą stiklo furnitūra, dušo durys tarnaus ilgą laiką. 

  • Dušo durų gamybai naudojame tik grūdintą 8 mm. storio stiklą.
  • Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas
  • Dušo durų gamybai gali būti naudojamas skaidrus, ypač skaidrus, matinis, tonuotas stiklas.
  • Dušo durų tvirtinimui prie sienos naudojami tik kokybiški, nerūdijančio plieno lankstai.
  • Visų modifikacijų dušo durys gali būti ir juodos - Black Series, arba su aukso spalvos furnitūra - Gold Series

 

Stiklinės dušo durys

 

Stiklinės dušo durys pagal visus parametrus yra pranašesnės už duris iš kitos medžiagos. Stiklą lengva prižiūrėti, jis ekologiškas, tvirtesnė konstrukcija, nebijo drėgmės.

Stiklinės dušo durys gali būti dekoruojamos įvairiais raštais.  

 

Dušo durys kaina: 

 

Kaina nuo 300 eur. Dušo durų kaina priklauso nuo dušo durų stiklo, jo matmenų, naudojamos stiklo furnitūros. 

 

Dušo durys Vilniuje

 

Dušo durys adresu: Kareivių g. 9A ( Žirmūnai ), Vilnius.  Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo kabinų, pertvarų klausimais.

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos ir jų kainos !

 

Dušo durų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo durų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos. Daugiau informacijos apie šias paslaugas ir jų kainas rasite čia: Paslaugos


Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.