Prekių katalogas

Dušo kabinos

 

Varstomos dušo durys

 

Varstomos dušo durys - jos montuojamos tarp sienų, į nišas, už kurių įregta dušo kabina. Kadangi tarp sienų įrengtoje dušo kabinoje dažniausiai nėra papildomo apšvietimo, varstomos dušo durys yra praktišas pasirinkimas. Stiklas puikiai praleidža šviesą. Šios stiklinės varstomos dušo durys labai populiarios tarp mūsų klientų. 

Varstomas dušo duris mes gaminame įvairiausių išmatavimų. Pagal konstrukciją stiklinės durys gali būti:

  • Vienvėrės
  • Dvivėrės

Standartinis praėjimas, patogiam patekimui į dušo kabiną yra nuo 55 cm. Tokiu atveju montuojamos vienvėrės durys. Jeigu praėjimas 90 cm ir daugiau, tada rekomenduojame rinktis dvivėres duris.

Varstomos dušo durys pagal užsakymą - mes konsultuojame jų įrengimo klausimais, projektuojame, gaminame ir montuojame.  Dušo duris mes gaminame įvairiausių išmatavimų. Jums nebereikia ieškoti standartinių sprendimų, arba derinti sienų nišos pločio.

Visada sakome, kad gerai padarytas darbas, meistrą giria ! Šių dušo durų montavimo darbus galite atlikti ir patys, įgudusiam meistrui tikrai nebus sunku, bet mūsų meistrai turi patirtį, atsako už teisingai parinktus matmenis, įvertina visus įmanomus sienų, bei grindų nelygumus, jų nuokrypius. Protingas sprendimas - patikėti kokybiškus varstomų dušo durų montavimo darbus mūsų įmonės specialistams.

  • Varstomų dušo durų gamybai naudojame tik grūdintą 8 mm storio stiklą.
  • Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas
  • Stiklinių varstomų dušo durų gamybai gali būti naudojamas skaidrus, ypač skaidrus, matinis, tonuotas stiklas.
  • Visa stiklo furnitūra yra pagaminta iš nerūdijančio plieno ir yra patikrinta mūsų buvusių klientų. Mes naudojame tik kokybiškus durų lankstus.
  • Durų aukštis nėra ribojamas. Rekomenduojamas 2000 mm aukštis.
  • Stiklines dušo duris, pagal pageidavimą, galime padengti antikalkine danga.
  • Varstomų dušo durų kaina nuo 400 eur.
  • Šios durys gali būti ir su juodos - Black Series, ir su aukso spalvos furintūra - Gold Series.

 

Varstomos dušo durys Vilniuje

 

Varstomos dušo durys Vilniuje adresu: Kareivių g. 9A ( Žirmūnai ), Vilnius.  Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo kabinų, pertvarų klausimais.

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos ir jų kainos !

 

Dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos. Daugiau informacijos apie šias paslaugas ir jų kainas rasite čia: Paslaugos


Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.