Prekių katalogas

Varstomos dušo durys

Varstomos dušo durys - jos montuojamos tarp sienų, į nišas, už kurių įregta dušo kabina. Kadangi tarp sienų įrengtoje dušo kabinoje dažniausiai nėra papildomo apšvietimo, varstomos dušo durys yra praktišas pasirinkimas. Stiklas puikiai praleidža šviesą. Šios stiklinės varstomos dušo durys labai populiarios tarp mūsų klientų. 

Varstomas dušo duris mes gaminame įvairiausių išmatavimų. Pagal konstrukciją stiklinės durys gali būti:

  • vienvėrės.
  • dvivėrės.

Standartinis praėjimas, patogiam patekimui į dušo kabiną yra nuo 55 cm. Tokiu atveju montuojamos vienvėrės durys. Jeigu praėjimas 90 cm ir daugiau, tada rekomenduojame rinktis dvivėres duris.

Varstomos dušo durys pagal užsakymą - mes konsultuojame jų įrengimo klausimais, projektuojame, gaminame ir montuojame.  Dušo duris mes gaminame įvairiausių išmatavimų. Jums nebereikia ieškoti standartinių sprendimų, arba derinti sienų nišos pločio.

Visada sakome, kad gerai padarytas darbas, meistrą giria ! Šių dušo durų montavimo darbus galite atlikti ir patys, įgudusiam meistrui tikrai nebus sunku, bet mūsų meistrai turi patirtį, atsako už teisingai parinktus matmenis, įvertina visus įmanomus sienų, bei grindų nelygumus, jų nuokrypius. Protingas sprendimas - patikėti kokybiškus varstomų dušo durų montavimo darbus mūsų įmonės specialistams.

  • Varstomų dušo durų gamybai naudojame tik grūdintą 8 - 10 mm. storio stiklą.
  • Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas
  • Stiklinių varstomų dušo durų gamybai gali būti naudojamas skaidrus, ypač skaidrus, matinis, tonuotas stiklas.
  • Visa stiklo furnitūra yra pagaminta iš nerūdijančio plieno ir yra patikrinta mūsų buvusių klientų. Mes naudojame tik kokybiškus durų lankstus.
  • Durų aukštis nėra ribojamas. Rekomenduojamas 200 cm aukštis.
  • Stiklines dušo duris, pagal pageidavimą, galime padengti antikalkine danga.
  • Varstomų dušo durų kaina nuo 400 eur.
  • Šios durys gali būti ir juodos - Black Series.

 

Varstomos dušo durys Vilniuje

Varstomos dušo durys Vilniuje adresu: Kareivių g. 9A ( Žirmūnai ), Vilnius.  Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo kabinų, pertvarų klausimais.

Dušo kabinų, pertvarų matavimo, bei mūsų pagamintų stiklo konstrukcijų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Vilniaus, Kauno miestų ribose pamatavimas, po komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas.

 

  

  Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas varstomas dušo duris. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Pasisemti daugiau idėjų kur ir kaip panaudoti stiklines dušo duris interjere ir peržiūrėti mūsų darbų galeriją galite čia: Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

 

Konsultacija - pamatavimas objektuose Vilniaus, Kauno miestų ribose, jei užsakote gaminius, yra nemokamas ***

*** Pastaba: konsultacijos - pamatavimo kaina objekte Vilniaus mieste 30,00 eur su PVM, Kauno mieste 60,00 eur su PVM ( ši suma apmokama objekte, atsiskaitymas kortele ), jei užsakysite gaminius, ši suma bus išskaičiuota iš bendros užsakymo sumos, todėl ši paslauga taps nemokama.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis ir vietos nuotraukomis. 

Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

Mūsų atliktų darbų pavyzdžiai...