Prekių katalogas

Nestandartinės dušo kabinos

Planuojant vonios interjerą vis dažniau atkreipiamas dėmesys ne tik į dušo kabinos funkcionalumą, bet ir dizainą. Ir ko tik šiuolaikiniai dizaineriai neprigalvoja... Dušo kabinos statomos įvairiose patalpų vietose, įvairių formų, dydžių. Tam reikalingi netradiciniai sprendimai. Bet ar visus šiuos netradicinius sprendimus galima realiai įgyvendinti ? Mes drąsiai sakome TAIP ! Turime sukaupę patirties realizuojant net beprotiškiausius sprendimus nestandartinių dušo kabinų gamybos projektais.

Jeigu turite mažą vonios patalpą, arba reikalinga dušo kabina po mansardos skliautu, po laiptais, o gal domina nestandartinė dušo kabina kambario viduryje. Mes galime Jums padėti. Nestandartinės dušo kabinos gaminamos pagal individualius projektus. 

Yra daugybė galimų konstrukcinių sprendimų, kuriuos mūsų projektuotojai gali Jums pasiūlyti. Mes galime pasiūlyti tik tai, ko Jums iš tikrųjų reikia. Jeigu standartinės dušo kabinos Jums netinka, mes galime pagaminti nestandartinių matmenų, formų dušo kabinas.

Mažose vonios patalpose dažniausiai naudojamos penkiakampės dušo kabinos, sulankstomos dušo kabinos. Didelėse patalpose dažniausiai mūsų klientai renkasi atviro tipo nestandartines dušo kabinas. Bet ką daryti jei šios dušo kabinos turi būti pastatytos ten, kur nėra stačių kampų jos sumontavimui ? Visada galima rasti sprendimą, mes parenkame pagal stiklo konstrukcijos formą reikalingą furnitūrą. Jeigu standartinė netinka, galime pagaminti. Galime stiklą išfrezuoti, pripjauti reikiamu kampu.

Labai nemažą vaidmenį nestandartinių dušo kabinų gamyboje sudaro pačios stiklo furnitūros parinkimas. Daugelis dizainerių neapsiriboja vien standartiniais tvirtinimo elementais, jų funkcionalumu, ar jų spalva. 

Nestandartinis gali būti ir stiklo panaudojimas dušo kabinų gamyboje. Stiklą galima dekoruoti įvairais ornamentais, nuotraukomis, piešiniais.

Nepriklausomai nuo modifikacijos, visos mūsų gaminamos nestandartinės dušo kabinos turi šias savybes:

  • Dušo kabinos stiklai gaminami tik iš 8 - 10 mm storio grūdinto, arba laminuoto stiklo. Šis stiklas patvaresnis už 6 mm storio stiklą.
  • Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas
  • Stiklinių dušo kabinų gamyboje naudojami tik vandeniui atspari furnitūra, tvirtinimo elementai.
  • Dušo kabinas, pagal pageidavimą, dengiame antikalkine danga.
  • Suteikiame garantiją, teikiame pogarantinę dušo kabinų priežiūros paslaugą.
  • Nestandartiniai sprendimai, profesionalūs patarimai.

 

Nestandartinių dušo kabinų kaina

Nestandartinių dušo kabinų kaina yra didesnė, kadangi dušo kabina gaminama pagal užsakymą, jos konstrukcija sudėtingesnė. 

 

Nestandartinių dušo kabinų gamyba Vilniuje

Nestandartinės dušo kabinos Vilniuje, adresu: J.Galvydžio g. 11B-1 ( Šiaurės miestelis ), Vilnius. Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais nestandartinių dušo kabinų gamybos klausimais.

Nestandartinių dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje. Vilniaus, Kauno miestų ribose pamatavimas, po komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas.

 

  Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas dušo kabinas. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Pasisemti daugiau idėjų kokios būna ir kaip panaudojamos stiklinės dušo kabinos interjere, bei mūsų pagamintų ir sumontuotų dušo kabinų pavyzdžius rasite čia: Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

Po komercinio pasiūlymo pateikimo, meistrai NEMOKAMAI pamatuoti  atvyksta tik: Vilniaus ir Kauno miestuose

Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

Mūsų atliktų darbų pavyzdžiai...