Prekių katalogas

Dušo kabinos

 

Nestandartinės dušo kabinos

 

Planuojant vonios interjerą vis dažniau atkreipiamas dėmesys ne tik į dušo kabinos funkcionalumą, bet ir dizainą. Ir ko tik šiuolaikiniai dizaineriai neprigalvoja... Dušo kabinos statomos įvairiose patalpų vietose, įvairių formų, dydžių. Tam reikalingi netradiciniai sprendimai. Bet ar visus šiuos netradicinius sprendimus galima realiai įgyvendinti ? Mes drąsiai sakome TAIP ! Turime sukaupę patirties realizuojant net beprotiškiausius sprendimus nestandartinių dušo kabinų gamybos projektais.

Jeigu turite mažą vonios patalpą, arba reikalinga dušo kabina po mansardos skliautu, po laiptais, o gal domina nestandartinė dušo kabina kambario viduryje. Mes galime Jums padėti. Nestandartinės dušo kabinos gaminamos pagal individualius projektus. 

Yra daugybė galimų konstrukcinių sprendimų, kuriuos mūsų projektuotojai gali Jums pasiūlyti. Mes galime pasiūlyti tik tai, ko Jums iš tikrųjų reikia. Jeigu standartinės dušo kabinos Jums netinka, mes galime pagaminti nestandartinių matmenų, formų dušo kabinas.

Mažose vonios patalpose dažniausiai naudojamos penkiakampės dušo kabinos, sulankstomos dušo kabinos. Didelėse patalpose dažniausiai mūsų klientai renkasi atviro tipo nestandartines dušo kabinas. Bet ką daryti jei šios dušo kabinos turi būti pastatytos ten, kur nėra stačių kampų jos sumontavimui ? Visada galima rasti sprendimą, mes parenkame pagal stiklo konstrukcijos formą reikalingą furnitūrą. Jeigu standartinė netinka, galime pagaminti. Galime stiklą išfrezuoti, pripjauti reikiamu kampu.

Labai nemažą vaidmenį nestandartinių dušo kabinų gamyboje sudaro pačios stiklo furnitūros parinkimas. Daugelis dizainerių neapsiriboja vien standartiniais tvirtinimo elementais, jų funkcionalumu, ar jų spalva. 

Nestandartinis gali būti ir stiklo panaudojimas dušo kabinų gamyboje. Stiklą galima dekoruoti įvairais ornamentais, nuotraukomis, piešiniais.

Nepriklausomai nuo modifikacijos, visos mūsų gaminamos nestandartinės dušo kabinos turi šias savybes:

  • Dušo kabinos stiklai gaminami tik iš 8 storio grūdinto stiklo. Šis stiklas patvaresnis už 6 mm storio stiklą.
  • Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas
  • Stiklinių dušo kabinų gamyboje naudojami tik vandeniui atspari furnitūra, tvirtinimo elementai.
  • Dušo kabinas, pagal pageidavimą, dengiame antikalkine danga.
  • Suteikiame garantiją, teikiame pogarantinę dušo kabinų priežiūros paslaugą.
  • Nestandartiniai sprendimai, profesionalūs patarimai.

 

Nestandartinių dušo kabinų kaina

 

Nestandartinių dušo kabinų kaina yra didesnė, kadangi dušo kabina gaminama pagal užsakymą, jos konstrukcija sudėtingesnė. 

 

Nestandartinių dušo kabinų gamyba Vilniuje

 

Nestandartinės dušo kabinos Vilniuje, adresu: Kareivių g. 9A ( Žirmūnai ), Vilnius.  Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais nestandartinių dušo kabinų gamybos klausimais.

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos ir jų kainos !

 

Dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos. Daugiau informacijos apie šias paslaugas ir jų kainas rasite čia: Paslaugos


Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.