Prekių katalogas

Stumdomos dušo durys

Stumdomos dušo durys - praktiškas ir universalus sprendimas, kuris ne tik sutaupo erdvę pačioje vonios patalpoje, bet ir suteikia nepriekaištingą estetinį vaizdą. Šios stiklinės durys labai populiarios tarp mūsų klientų. 

Stumdomų dušo durų priežiūra labai paprasta. Kadangi visas tvirtinimo mechanizmas yra viršuje, o durys kabinamos ant jo. Apačioje, ant grindų nėra jokio bėgelio, kuris kaip visi žinote, renka nešvarumus ir būna sunku valyti. Vienas klientas mūsų klausė, o kaip pravalyti vietą, kuri yra tarp stumdomų durų ir stacionarios sienelės ? Labai paprasta ! Kadangi konstrukcija yra lengvai išrenkama, nuimate duris nuo bėgelio ir pravalote.

Šias stumdomas dušo duris nišoms mes gaminame įvairiausių išmatavimų. Maksimalus galimas nišos matmuo 200 cm. Minimalus rekomenduojamas plotis 1150 mm. Aukštis nėra ribojamas kažkokių standartų. Mes tik galime Jums rekomenduoti jų aukštį, pagal kiekvieno žmogaus ūgį. Reikia įvertinti stumdomų durų bėgelio aukštį, jis būna tvirtinamas 10 cm žemiau pačios stiklo konstrukcijos aukščio.

Stumdomos dušo durys gali būti sumontuotos ir į pačių dušo kabinų konstrukcijas. Šiuo atveju Jums užtenka tik dviejų sienų, kurių kampe bus montuojama stačiakampė dušo kabina su stumdomom durim. Trečia sienelę mes pagaminsime iš stiklo. Stumdomos dušo kabinos durys montuojamos tarp šios stiklinės sienelės ir sienos.

Stumdomos dušo durys pagal užsakymą - mes konsultuojame jų įrengimo klausimais, projektuojame, gaminame ir montuojame. Visada sakome, kad gerai padarytas darbas, meistrą giria ! Šių konstrukcijų montavimo darbus galite atlikti ir patys, įgudusiam meistrui tikrai nebus sunku, bet mūsų meistrai turi patirtį, atsako už teisingai parinktus matmenis, įvertina visus įmanomus sienų, bei grindų nelygumus, jų nuokrypius. Protingas sprendimas - patikėti kokybiškus stumdomų dušo durų montavimo darbus mūsų įmonės specialistams.

  • Stumdomų dušo durų gamybai naudojame tik grūdintą 8 - 10 mm. storio stiklą.
  • Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas
  • Stumdomų durų gamybai gali būti naudojamas skaidrus, ypač skaidrus, matinis, tonuotas stiklas.
  • Stumdomų dušo durų nišoms mechanizmas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno.
  • Rekomenduojamas aukštis nuo 2100 mm ir didesnis, plotis nuo 1200 mm.
  • Stumdomų durų nišoms kaina nuo 650 eur.
  • Stumdomos durys gali būti ir juodos - Black Series.

 

Stumdomos dušo durys Vilniuje

Stumdomos dušo durys Vilniuje adresu: J.Galvydžio g. 11B-1 ( Šiaurės miestelis ), Vilnius. Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo kabinų, pertvarų klausimais.

Dušo kabinų, pertvarų matavimo, bei mūsų pagamintų stiklo konstrukcijų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Vilniaus, Kauno miestų ribose pamatavimas, po komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas.

 

  

  Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas stumdomas dušo duris. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Pasisemti daugiau idėjų kur ir kaip panaudoti stiklines dušo pertvaras interjere ir peržiūrėti mūsų darbų galeriją galite čia: Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

Po komercinio pasiūlymo pateikimo, meistrai NEMOKAMAI pamatuoti  atvyksta tik: Vilniaus ir Kauno miestuose

Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

Mūsų atliktų darbų pavyzdžiai...