Prekių katalogas

Dušo kabinos

 

Stumdomos dušo durys

 

Stumdomos dušo durys - praktiškas ir universalus sprendimas, kuris ne tik sutaupo erdvę pačioje vonios patalpoje, bet ir suteikia nepriekaištingą estetinį vaizdą. Šios stiklinės durys labai populiarios tarp mūsų klientų. 

Stumdomų dušo durų priežiūra labai paprasta. Kadangi visas tvirtinimo mechanizmas yra viršuje, o durys kabinamos ant jo. Apačioje, ant grindų nėra jokio bėgelio, kuris kaip visi žinote, renka nešvarumus ir būna sunku valyti. Vienas klientas mūsų klausė, o kaip pravalyti vietą, kuri yra tarp stumdomų durų ir stacionarios sienelės ? Labai paprasta ! Kadangi konstrukcija yra lengvai išrenkama, nuimate duris nuo bėgelio ir pravalote.

Šias stumdomas dušo duris nišoms mes gaminame įvairiausių išmatavimų. Maksimalus galimas nišos matmuo 200 cm. Minimalus rekomenduojamas plotis 1150 mm. Aukštis nėra ribojamas kažkokių standartų. Mes tik galime Jums rekomenduoti jų aukštį, pagal kiekvieno žmogaus ūgį. Reikia įvertinti stumdomų durų bėgelio aukštį, jis būna tvirtinamas 10 cm žemiau pačios stiklo konstrukcijos aukščio.

Stumdomos dušo durys gali būti sumontuotos ir į pačių dušo kabinų konstrukcijas. Šiuo atveju Jums užtenka tik dviejų sienų, kurių kampe bus montuojama stačiakampė dušo kabina su stumdomom durim. Trečia sienelę mes pagaminsime iš stiklo. Stumdomos dušo kabinos durys montuojamos tarp šios stiklinės sienelės ir sienos.

Stumdomos dušo durys pagal užsakymą - mes konsultuojame jų įrengimo klausimais, projektuojame, gaminame ir montuojame. Visada sakome, kad gerai padarytas darbas, meistrą giria ! Šių konstrukcijų montavimo darbus galite atlikti ir patys, įgudusiam meistrui tikrai nebus sunku, bet mūsų meistrai turi patirtį, atsako už teisingai parinktus matmenis, įvertina visus įmanomus sienų, bei grindų nelygumus, jų nuokrypius. Protingas sprendimas - patikėti kokybiškus stumdomų dušo durų montavimo darbus mūsų įmonės specialistams.

  • Stumdomų dušo durų gamybai naudojame tik grūdintą 8 mm storio stiklą.
  • Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas
  • Stumdomų durų gamybai gali būti naudojamas skaidrus, ypač skaidrus, matinis, tonuotas stiklas.
  • Stumdomų dušo durų nišoms mechanizmas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno.
  • Rekomenduojamas aukštis nuo 2100 mm ir didesnis, plotis nuo 1200 mm.
  • Stumdomų durų nišoms kaina nuo 580 eur.
  • Stumdomos durys gali būti ir su juodos - Black Series, ir su aukso spalvos furnitūra - Gold Series.

 

Stumdomos dušo durys Vilniuje

 

Stumdomos dušo durys Vilniuje adresu: Kareivių g. 9A ( Žirmūnai ), Vilnius.  Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo kabinų, pertvarų klausimais.

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos ir jų kainos !

 

Dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos. Daugiau informacijos apie šias paslaugas ir jų kainas rasite čia: Paslaugos


Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.