Dušo kabinų projektavimas

Dušo kabinas projektuojame, gaminame pagal individualius užsakymus. Iš ko susideda dušo kabinos projektas, bei užsakymo vykdymo eiga ? 

  • Komercinio pasiūlymo pateikimas užsakovui pagal jo pateiktus preliminarius matmenis bei vizijas. ( Pastaba: tik po preliminaraus komercinio pasiūlymo pateikimo meistrai siunčiami tiksliems matavimo darbams ! )
  • Meistrai atvyksta į objektą tiksliems pamatavimams.
  • Geriausio sprendimo aptarimas su užsakovu po tikslių pamatavimo darbų.
  • Projekto patvirtinimas abipusiu susitarimu, sutarties pasirašymas.
  • Po avansinio apmokėjimo, pagal sutartį, pradedama dušo kabinos gamyba.

 

  Pasiūlymai !

Dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.  Vilniaus, Kauno miestų ribose pamatavimas, po komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas.

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas dušo kabinas.  Daugiau informacijos apie mūsų gaminamas dušo kabinas rasite čia: Dušo kabinos

,,  Pasisemti daugiau idėjų kokios būna ir kaip panaudojamos stiklinės dušo kabinos interjere, bei mūsų pagamintų ir sumontuotų dušo kabinų pavyzdžius rasite čia: Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Skambinkie telefonu +37061164385 arba pasinaudokite užklausų siuntimo formomis esančiomis  << Kontaktai >> skiltyje. Mūsų konsultantai per trumpiausią laiką susisieks ir pateiks Jums pasiūlymą su kainomis ir gaminimo terminais.

 

Išsikviesti meistrą

Meistrai NEMOKAMAI pamatuoti atvyksta tik: VIlniaus, Kauno mieste