Dušo kabinų montavimas, įrengimas

Mes gaminame berėmes dušo konstrukcijas. Berėmės dušo konstrukcijas yra sunkiau sumontuoti nei rėmines. Dušo kabinai sumontuoti reikia ne tik kruopščių rankų, bet ir patirties.

Dušo kabinos montavimas

Jei dušo kabina yra pagaminta būtent Jums, pagal užsakymą, tada dar prieš jos gamybą buvo įvertinti visi sienų, grindų nuokrypiai ir jos sumontavimui reikalingas tik kruopštumas.

Iš patirties mes žinome, beveik visur, kur mes nuvykstame pamatuoti, randame tam tikrus sienų, grindų defektus, kurie labai stipriai apsunkina standartinės dušo kabinos montavimo darbus. Jau ką kalbėti apie berėmes konstrukcijas, kurioms ir 2 mm paklaida yra didelė.

Esame išmontavę daug dušo kabinų, kuriomis klientai nebuvo patenkinti, taip, jos buvo naujos. Deja, pirkę standartines dušo kabinas, jas susimontavę, liko nepatenkinti jų praktiškumu, hermetiškumu.

Jeigu esate patyręs meistras, sugebate įvertinti visus sienų, grindų nelygumus, nuokrypius, tada šaunu. Pateikite mums gamybos brėžinį, ir mes pagaminsime Jums kokybišką dušo kabiną.

Dušo kabinos įrengimas

Mūsų darbuotojai yra sukaupę ilgametę dušo kabinų įrengimo patirtį. Specialistai yra pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Labai šaunu, kada būsimi naujakuriai iš anksto, dar prieš klijuodami plyteles dušo zonoje, kviečiasi mūsų specialistus konsultacijai. Taip išvengiama klaidų formuojant vietą, kurioje bus montuojama dušo kabina.

Dušo kabinos montavimas: kaina ?

  • Kaina Vilniaus mieste 100,00 eur su PVM. Į šią kainą yra įskaičiuota pamatavimo paslauga, dušo kabinos projektavimas, atvežimas ir sumontavimas.
  • Kaina Kauno mieste 140,00 eur su PVM.  Į šią kainą yra įskaičiuota pamatavimo paslauga, dušo kabinos projektavimas, atvežimas ir sumontavimas.

 

 

 

  Pasiūlymai !

Dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.  Vilniaus, Kauno miestų ribose pamatavimas, po komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas.

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas dušo kabinas.  Daugiau informacijos apie mūsų gaminamas dušo kabinas rasite čia: Dušo kabinos

,,  Pasisemti daugiau idėjų kokios būna ir kaip panaudojamos stiklinės dušo kabinos interjere, bei mūsų pagamintų ir sumontuotų dušo kabinų pavyzdžius rasite čia: Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Skambinkie telefonu +37061164385 arba pasinaudokite užklausų siuntimo formomis esančiomis  << Kontaktai >> skiltyje. Mūsų konsultantai per trumpiausią laiką susisieks ir pateiks Jums pasiūlymą su kainomis ir gaminimo terminais.

 

Išsikviesti meistrą

Meistrai NEMOKAMAI pamatuoti atvyksta tik: VIlniaus, Kauno mieste