Prekių katalogas

Dušo kabinos

 

Dušo kabinų montavimas, įrengimas

 

Mes gaminame berėmes dušo konstrukcijas. Berėmės dušo konstrukcijas yra sunkiau sumontuoti nei rėmines. Dušo kabinai sumontuoti reikia ne tik kruopščių rankų, bet ir patirties.

 

Dušo kabinos montavimas

 

Jei dušo kabina yra pagaminta būtent Jums, pagal užsakymą, tada dar prieš jos gamybą buvo įvertinti visi sienų, grindų nuokrypiai ir jos sumontavimui reikalingas tik kruopštumas.

Iš patirties mes žinome, beveik visur, kur mes nuvykstame pamatuoti, randame tam tikrus sienų, grindų defektus, kurie labai stipriai apsunkina standartinės dušo kabinos montavimo darbus. Jau ką kalbėti apie berėmes konstrukcijas, kurioms ir 2 mm paklaida yra didelė.

Esame išmontavę daug dušo kabinų, kuriomis klientai nebuvo patenkinti, taip, jos buvo naujos. Deja, pirkę standartines dušo kabinas, jas susimontavę, liko nepatenkinti jų praktiškumu, hermetiškumu.

Jeigu esate patyręs meistras, sugebate įvertinti visus sienų, grindų nelygumus, nuokrypius, tada šaunu. Pateikite mums gamybos brėžinį, ir mes pagaminsime Jums kokybišką dušo kabiną.

 

Dušo kabinos įrengimas

 

Mūsų darbuotojai yra sukaupę ilgametę dušo kabinų įrengimo patirtį. Specialistai yra pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Labai šaunu, kada būsimi naujakuriai iš anksto, dar prieš klijuodami plyteles dušo zonoje, kviečiasi mūsų specialistus konsultacijai. Taip išvengiama klaidų formuojant vietą, kurioje bus montuojama dušo kabina.

 

Matavimo paslauga: kaina ?

 

Už šią paslaugą apmokama objekte, arba prieš matavimą pavedimu.  

  • Kaina jei matuojama objektuose Vilniaus mieste ir nutolusuose nuo Vilniaus miesto iki 120 km atstumu ( pvz. Kauno mieste ) : 40,00 eur su PVM.
  • Kaina jei matuojama objektuose nutolusuose nuo Vilniaus 121-200 km atstumu: 90,00 sur su PVM.
  • Kaina jei matuojama objektuose nutolusuose nuo Vilniaus 201-320 km atstumu: 190,00 sur su PVM.
  • Kaina jei matuojama objektuose Vilniaus mieste ne darbo metu ( pvz. vakare ): 60,00 eur su PVM.

 

Dušo kabinos montavimas: kaina ?

 

Į šią kainą yra įskaičiuotas dušo kabinos projektavimas, atvežimas ir sumontavimas. Tos pačios montavimo darbų kainos taikomos ir kitoms dušo konstrukcijosms: sienelėms, pertvaroms ir t.t.

  • Kaina jei montuojama Vilniaus mieste: 210,00 eur su PVM.
  • Kaina jei montuojama 120 km atstumu nuo Vilniaus miesto ( pvz. Kauno mieste ): 220,00 eur su PVM.
  • Kaina jei montuojama 121-200 km atstumu nuo Vilniaus miesto: 280,00 eur su PVM.
  • Kaina jei montuojama 201-320 km atstumu nuo Vilniaus miesto: 380,00 eur su PVM.
  • Kelių gaminių montavimui, viename objekte, taikoma sutartinė nuolaida. 
  • Montavimo darbams taikomas 24 mėnesių garantinis aptarnavimas.

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos ir jų kainos !

 

Dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos. Daugiau informacijos apie mūsų gaminamas dušo konstrukcijas rasite čia: Dušo kabinos


Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.