Prekių katalogas

Dušo kabinos

 

Stumdomos dušo kabinos

 

Stumdomos dušo kabinos naudojamos ne tik erdvesnėse vonios dušo patalpose, bet ir mažesnėse. Šios dušo kabinos neužima daug vietos, kadangi durys nevarstomos, o stumdomos. Jos unikalios savo funkcionalumu. Šios dušo kabinos dažniausiai susideda iš trijų dalių:

 • Stumdomų dušo durų - dviejų stacionarių stiklo sienelių. Yra ir daugiau galimų variantų keičiant dušo kabinų stiklų dydžius.

Stumdomos dušo kabinos montuojamos ant plytelių, dušo padėklų, arba padaryto bortelio.

Yra keletas pastebėjimų, į kuriuos rekomenduojame atkreipti dėmesį prieš montuojant dušo kabiną:

 • Prieš plytelių klijavimą, jeigu dušo kabiną statysite ant plytelių, įvertinkite kurioje vietoje stovės dušo kabina. Tose vietose, kuriose bus statoma kvadratinė dušo kabina neturi būti nuolydžio. Nuolydis į dušo kabinos trapą turi prasidėti nuo dušo kabinos vidinės dalies. Rekomenduojamas nuolydis vandens nutekėjimui 10-20 mm.
 • Beveik visi dušo kabinų padėklai turi užapvalintus kampus, todėl reikia žinoti, kad montuojama dušo kabina gali būti tik lygioje dušo padėklo vietoje, toliau nuo krašto. Šitaip sumažėja vidinė dušo kabinos erdvė.
 • Padarytas bortelis, ant kurio montuosis dušo kabina turi būti nors 70 mm pločio.

Dušo kabinos su stumdomom durim turi puikų estetinį vaizdą. Pats bėgelis, per kurį važinėja stumdomos durys yra montuojamas dušo kabinos viršuje, todėl apačioje nieko nėra.

 • Stumdomas dušo kabinas gaminame iš 8 mm storio grūdinto stiklo.
 • Stiklas dušo kabinų gamybai gali būti naudojamas skaidrus, visiškai skaidrus, matinis, tonuotas.
 • Dušo kabinos tvirtinimui prie sienos gali būti naudojamas anoduoto aliuminio U formos profilis, arba kampiniai nerūdijančio plieno laikikliai.
 • Stumdomos dušo kabinos mechanizmas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno.
 • Rekomenduojamas aukštis nuo 2100 mm ir didesnis.
 • Tipiniai išmatavimai: aukštis 2100 / 1200x900 mm. Šie matmenys yra rekomendaciniai, mes gaminame, todėl galime pagaminti ir kitų matmenų stumdomas dušo kabinas.
 • Sumdomų dušo kabinų kaina tipiniams išmatavimams nuo 680 eur.
 • Sumdomos dušo kabinos gali būti ir su juoda - Black Series, arba su aukso spalvos furnitūra - Gold Series.

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos ir jų kainos !

 

Dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos. Daugiau informacijos apie šias paslaugas ir jų kainas rasite čia: Paslaugos


Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.