Prekių katalogas

Dušo kabinos

 

Dušo sienelė

 

Tai vieno stiklo lakšto dušo konstrukcija. Dušo sienelė naudojama, kada nėra tikslo statyti dušo kabiną. Nes, yra pakankamas nuolydis vandens nutekėjimui į trapą, statoma sienelė ant jau suformuoto bortelio. Dušo sienele galima atskirti vonios patalpos erdvę į dvi dalis.

Dušo sienelė gali būti berėmė, arba su aplink stiklą uždėtu rėmeliu.

Berėmės dušo sieneles viršuje visada mes tvirtiname stiklo stabilizatoriais - laikikliais. Daugelis mūsų klientų pageidauja šio stabilizatoriaus nenaudoti. Mes griežtai atsisakome, jis turi būti, nes mums labai svarbus mūsų klientų saugumas. Dizaineriai ne visada supranta šiuos niuansus, o dar prisižiūrėję nuotraukų internete su ore kabančiais stiklais, blogai informuoja savo klientus, neatsižvelgdami į jų saugumą. Jei jau nusprendėte dėl grožio, ar kitos priežasties nesilaikyti saugumo, mes galime tik patarti prieš klojant grindis įleisti į vidų U formos profiliuką, taip bus nors kiek saugiau.

Dušo sienelė su rėmu gali būti iki lubų, šiuo atveju stabilizatorius nėra reikalingas, kadangi patį stiklą prilaiko U formos profilis sumontuotas dušo sienelės apačioje ir viršuje. 

 

Stiklinės dušo sienelės

 

Stiklinės dušo sienelės yra pranašesnės už sieneles iš kitos medžiagos. Stiklą lengva prižiūrėti, jis ekologiškas, tvirtesnė konstrukcija.

Stiklinės dušo sienelės gali būti dekoruojamos įvairiais raštais. Suformuotos horizontalios ir vertikalios linijos padaromos UV spaudos pagalba.

 

Dušo sienelės pagal užsakymą

 

Gaminame dušo sieneles pagal užsakymą. 

  • Dušo sienelių gamybai naudojame tik grūdintą 8 mm storio stiklą.
  • Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas
  • Dušo sienelės gamybai gali būti naudojamas skaidrus, ypač skaidrus, matinis, tonuotas stiklas.
  • Dušo sieneles prie sienos ir grindų tvirtiname anoduotu ( poliruoto chromo arba juodu ) U formos profiliu, arba kampiniais nerūdijančio plieno laikikliais.
  • Konstrukcijos viršuje visada montuojame stiklo stabilizatorių - laikiklį.
  • Galime pagaminti dušo sienelę ir su aplink ją suformuotu rėmeliu.
  • Rekomenduojamas aukštis nuo 2000 mm ir didesnis.
  • Visos dušo sienelės gali būti ir su juodos - Black Series, ir su aukso spalvos furnitūra - Gold Series.

 

Dušo sienelės kaina

 

Standartinių matmenų dušo sienelių kainas rasite čia: Dušo sienelė

Juodų - Black Series,  standartinių matmenų dušo sienelių kainas rasite čia: Dušo sienelė Black Series

Juodų - Black Series Frame, standartinių matmenų dušo sienelių kainas rasite čia: Dušo sienelė Black Series Frame

Juodų - Black Series Frame Plius, atandartinių matmenų dušo sienelių kainas rasite čia: Dušo sienelė Black Series Frame Plius

Jeigu nerasite reikiamų matmenų berėmės stiklo sienelės, ar domina dušo sienelės su rėmeliu kaina, kreipkitės į mus Vilniuje adresu: Kareivių g. 9A ( Žirmūnai ), Vilnius.  Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo sienelių klausimais.

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos ir jų kainos !

 

Dušo sienelių matavimo, bei mūsų pagamintų dušo sienelių montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos. Daugiau informacijos apie šias paslaugas ir jų kainas rasite čia: Paslaugos


Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.