Prekių katalogas

Dušo sienelė

Tai vieno stiklo lakšto dušo konstrukcija. Dušo sienelė naudojama, kada nėra tikslo statyti dušo kabiną. Nes, yra pakankamas nuolydis vandens nutekėjimui į trapą, statoma sienelė ant jau suformuoto bortelio. Dušo sienele galima atskirti vonios patalpos erdvę į dvi dalis.

Dušo sienelė gali būti berėmė, arba su aplink stiklą uždėtu rėmeliu.

Berėmės dušo sieneles viršuje visada mes tvirtiname stiklo stabilizatoriais - laikikliais. Daugelis mūsų klientų pageidauja šio stabilizatoriaus nenaudoti. Mes griežtai atsisakome, jis turi būti, nes mums labai svarbus mūsų klientų saugumas. Dizaineriai ne visada supranta šiuos niuansus, o dar prisižiūrėję nuotraukų internete su ore kabančiais stiklais, blogai informuoja savo klientus, neatsižvelgdami į jų saugumą. Jei jau nusprendėte dėl grožio, ar kitos priežasties nesilaikyti saugumo, mes galime tik patarti prieš klojant grindis įleisti į vidų U formos profiliuką, taip bus nors kiek saugiau.

Dušo sienelė su rėmu gali būti iki lubų, šiuo atveju stabilizatorius nėra reikalingas, kadangi patį stiklą prilaiko U formos profilis sumontuotas dušo sienelės apačioje ir viršuje. 

 

Stiklinės dušo sienelės

Stiklinės dušo sienelės yra pranašesnės už sieneles iš kitos medžiagos. Stiklą lengva prižiūrėti, jis ekologiškas, tvirtesnė konstrukcija.

Stiklinės dušo sienelės gali būti dekoruojamos įvairiais raštais. Suformuotos horizontalios ir vertikalios linijos padaromos UV spaudos pagalba.

 

Dušo sienelės pagal užsakymą

Gaminame dušo sieneles pagal užsakymą. 

  • Dušo sienelių gamybai naudojame tik grūdintą 8 - 10 mm. storio stiklą.
  • Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas
  • Dušo sienelės gamybai gali būti naudojamas skaidrus, ypač skaidrus, matinis, tonuotas stiklas.
  • Dušo sieneles prie sienos ir grindų tvirtiname anoduotu ( poliruoto chromo arba juodu ) U formos profiliu, arba kampiniais nerūdijančio plieno laikikliais.
  • Konstrukcijos viršuje visada montuojame stiklo stabilizatorių - laikiklį.
  • Galime pagaminti dušo sienelę ir su aplink ją suformuotu rėmeliu.
  • Rekomenduojamas aukštis nuo 2000 mm ir didesnis.
  • Visos dušo sienelės gali būti ir juodos - Black Series.

 

Dušo sienelės kaina

Standartinių matmenų dušo sienelių kainas rasite čia: dušo sienelė

Juodų - Black Series,  standartinių matmenų dušo sienelių kainas rasite čia: dušo sienelė Black Series

Juodų - Black Series Frame, standartinių matmenų dušo sienelių kainas rasite čia: dušo sienelė Black Series Frame

Juodų - Black Series Frame Plius, atandartinių matmenų dušo sienelių kainas rasite čia: dušo sienelė Black Series Frame Plius

Jeigu nerasite reikiamų matmenų berėmės stiklo sienelės, ar domina dušo sienelės su rėmeliu kaina, kreipkitės į mus Vilniuje adresu: J.Galvydžio g. 11B-1 ( Šiaurės miestelis ), Vilnius. Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo sienelių klausimais.

Dušo kabinų, pertvarų matavimo, bei mūsų pagamintų stiklo konstrukcijų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Vilniaus, Kauno miestų ribose pamatavimas, po komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas.

 

  

  Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas dušo sieneles. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Pasisemti daugiau idėjų kur ir kaip panaudoti stiklines dušo sieneles interjere ir peržiūrėti mūsų darbų galeriją galite čia: Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

,,  Nusipirkti mūsų pagamintas standartines dušo sieneles galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

Po komercinio pasiūlymo pateikimo, meistrai NEMOKAMAI pamatuoti  atvyksta tik: Vilniaus ir Kauno miestuose

Stiklo konstrukcijų vonioje galerija

Mūsų atliktų darbų pavyzdžiai...