Prekių katalogas

Dušo sienelės internetu

 • Tai beveik kiekvienoje vonioje aptinkamas dušo akcentas sukuriantis atskirą zoną maudymuisi. Jos paskirtis sumažinti tikimybę aplieti vonios kambarį bei išvengti nemalonaus valymo po maudynių. Tai patogus ir ilgaamžis produktas, galintis pakeisti senas dušo užuolaidas bei suteikti voniai tvarkingą ir minimalistinį įvaizdį.

   

  Stiklas prieš plastmasę

  Mūsų prekių asortimente rasite tik tvirtus, grūdintos stiklo dirbinius. Jei manote kad tai gali būti brangu, pateikiame keletą pavyzdžių kuo pigios plastikinės sienelės yra prastesnės už stiklą.

  Ilgaamžiškumas. Niekam ne paslaptis, kad stiklas savo puikiomis savybėmis yra kur kas ilgaamžiškesnis už plastiką. Tai ilgiau yranti ir neprarandanti savo sąvybių medžiaga galinti pasigirti nepakitusia išvaizda praėjus ir daugybei metų. Priešingai nei stiklas, plastikas veikiamas vandens bei temperatūrų kaitos gali greitai nusidėvėti ir prarasti savo patvarumą.

  Atsparumas. Dušose naudojamos įvairios švaros priemonės, tokios kaip muilas ar šampūnas. Taigi normalu, kad prausiantis viskas patenka ne tik ant žmogaus bet ir ant dušo sienų. Jei manote, kad tai negali turėti įtakos dušo aplinkai, tai primename, kad ilgainiui paliktos dėmės įsigeria ir jas pašalinti paprasčiausiu vandeniu tampa neįmanoma. Tada į pagalbą ateina cheminės valymo priemonės bei įvairios kempinėlės. Chemikaluose esančios medžiagos kaip mat pašalina bet kokias įsisenėjusias dėmes, tačiau tik laikui bėgant galima pastebėti sugadintus bei subraižytus paviršius. Patvarus grūdintas stiklas, priešingai nei plastikas, garantuoja atsparumą bet kokioms medžiagoms bei užtikrina neprarandamą skaidrumą bei estetinį vaizdą.

  Bendras vaizdas. Žmonėms, siekiantiems sukurti prabangos bei kokybės įvaizdį namuose, taip pat patartina rinktis stiklo sieneles, kurios pranašesnės ne vien prieš tai minėtomis savybėmis, bet ir savo išvaizda. Įsivaizduokite paprastą scenarijų: kažkas ima ir visus jūsų namų langus pakeičia plastiku. Tai juk ne pridėtu estetinio grožio namams, tad kodėl gadinti vaizdą ir vonioje atsisakant stiklo.


  Stiklo pasirinkimas

  Ilgalaikė patirtis stiklo naudojimo srityje garantuoja tik kokybiškus ir patvarius gaminius mūsų klientams. Galime pasiūlyti net keletą stiklo spalvų, kiekvienam poreikiui.

  Skaidrus. Tai labiausiai paplitusi ir dažniausiai naudojama stiklo spalva. Skaidrus stiklas - puikus dušo sienelės pasirinkimas žmonėms, norintiems neprarasti vonios kambario erdvumo.

  Optiwhite (visiškai skaidrus). Priešingai nei prieš tai minėtas stiklas, šis neturi žalsvo atspindžio ir yra tarsi nematomas. Ypač skaidrus stiklas puikus pasirinkimas žmonėms siekiantiems sukurti laisvos ir neapkrautos vonios įvaizdį.

  Matinis. Tai turbūt mažiausiai priežiūros reikalaujantis bei daugiausiai privatumo suteikiantis stiklas. Matinė spalva puikus pasirinkimas didelėms šeimoms kai trūksta laiko ir vietos besiruošiant keliauti į darbus ar mokyklas.

  Tonuotas. Šis stiklas dar dažnai vadinamas spalvotu. Dažniausiai jie atrodo tarsi tamsinti stiklai, turintys rusvą ar pilką atspalvį. Tonuotas, kaip ir prieš tai minėtas matinis stiklas, sukuria privatumo erdvę ir gali būti panaudotas kaip interjerą pabrėžianti detalė.

   

  Savybės

  Berėmės sienelės. Tai puikus sprendimas pabrėžiantis kiekvienos vonios minimalistinį interjerą. Berėmės sienelės suteikia voniai erdvumą, vientisumą bei puikiai susilieja su aplinka.

  Juodo rėmo (Black Series). Tai unikalaus rėmo dušo sienelės, suteikiančios voniai prabangos vaizdą bei papildomus interjero akcentus. Šio tipo rėmai gali būti dviejų rūšių: plataus ir siauro rėmo. Siauras rėmas tinka norint atskleisti smulkias detales, o stambus gali būti naudojamas kuriant interjero kontrastą.

   

  Išmatavimai

  Prieš renkantis sienelę pravartu atsižvelgti į vonios kambario dydį bei išsikeltus poreikius. Mes siūlome įvairiausių dydžių sieneles tinkančias tiek mažoms vonioms, tiek didelėms. Dažniausiai naudojamas aukštis 200 cm., tačiau esant poreikiui galime pagaminti sienelę ir nestandartinių matmenų. Sienelės plotis taip pat gali būti gaminamas atsižvelgiant į kliento poreikius bei vonios dydį. Pločio pasirinkimo diapazonas gali kisti nuo 70 cm iki 100 cm., arba galime pagaminti ir platesnes.

   

  Montavimas

  Pirkdami iš mūsų jus gausite ne tik stiklinę dušo sienelę, bet ir visas reikalingas montavimo dalis: laikiklius ir tarpines. Tai jums leis sienelę susimontuoti patiems. Vis dėl to, ilgalaikė patirtis parodė, kad kokybiškai prekei reikalingas ir patikimas montavimas, todėl mes rekomenduojame taupyti savo laiką ir pasinaudoti mūsų profesionalių montuotojų paslauga. Už nedidelį papildomą mokestį (priklausomai nuo to, kurioje Lietuvos vietoje esate įsikūrę) mes pažadame kruopštų, laiko patikrintą specialistų darbą, pradedant nuo išmatavimų ir baigiant montavimu. Tai garantuoja patvarumą bei galimų nesklandumų išvengimą. Daugiau informacijos apie montavimą ir jo kainas rasite čia arba susisiekę su mumis telefonu.

   

  Gamyba pagal užsakymą

  Suprantame, kad visi esame skirtingi, todėl skiriasi ir mūsų poreikiai. Atsižvlegdami į tai siūlome dušo kabinų sienelių gaminimą pagal kliento užsakymą. Mūsų paslaugos teikiamos internetu bei apima visą Lietuvą, todėl galime atvažiuoti į bet kurį Lietuvos miestelį, atlikti išmatavimus ir suprojektuoti nestandartinių dydžių ir formų sieneles atitinkančias visų poreikius.

  Skaityti daugiau
 • Dušo sienelė LIMA
  Kodas: DS

  8 mm storio, grūdintas stiklas

  20999  - 39999  su PVM
  Dušo sienelė LIMA Black Series
  Kodas: DSB

  8 mm storio, grūdintas stiklas

  27999  - 46999  su PVM
  Dušo sienelė LIMA Black Series Frame
  Kodas: DSBF

  8 mm storio, grūdintas stiklas

  32999  - 51999  su PVM
  Dušo sienelė LIMA Black Series Frame Plius
  Kodas: DSBFP

  8 mm storio, grūdintas stiklas

  45999  - 64999  su PVM