Prekių katalogas

Dušo kabinos

 

Stačiakampės dušo kabinos

 

Stačiakampės dušo kabinos naudojamos erdvesnėse vonios dušo patalpose. Šios dušo kabinos dažniausiai susideda iš trijų dalių:

 • Varstomų durų - dviejų stacionarių stiklo sienelių. Yra ir daugiau galimų variantų keičiant dušo kabinų stiklų dydžius.

Stačiakampės dušo kabinos montuojamos ant plytelių, dušo padėklų, arba padaryto bortelio.

Yra keletas pastebėjimų, į kuriuos rekomenduojame atkreipti dėmesį prieš montuojant dušo kabiną:

 • Prieš plytelių klijavimą, jeigu dušo kabiną statysite ant plytelių, įvertinkite kurioje vietoje stovės dušo kabina. Tose vietose, kuriose bus statoma kvadratinė dušo kabina neturi būti nuolydžio. Nuolydis į dušo kabinos trapą turi prasidėti nuo dušo kabinos vidinės dalies. Rekomenduojamas nuolydis vandens nutekėjimui 10-20 mm.
 • Beveik visi dušo kabinų padėklai turi užapvalintus kampus, todėl reikia žinoti, kad montuojama dušo kabina gali būti tik lygioje dušo padėklo vietoje, toliau nuo krašto. Šitaip sumažėja vidinė dušo kabinos erdvė.
 • Padarytas bortelis, ant kurio montuosis dušo kabina turi būti nors 70 mm pločio.

Daugeliu atvejų, atvykę pasimatuoti dušo kabinos, meistrai randa patalpą, kurioje sumontuota santechnika, spintelės, gyvatukas.  Tik įvertinę vietoje esančią situaciją, mes galime Jums rekomenduoti, kokio dydžio, konstrukcijos, stačiakampę dušo kabiną įsigyti.  

 • Stačiakampes dušo kabinas gaminame iš 8 mm storio grūdinto stiklo.
 • Stiklas dušo kabinų gamybai gali būti naudojamas skaidrus, visiškai skaidrus, matinis, tonuotas.
 • Dušo kabinos tvirtinimui prie sienos gali būti naudojamas anoduoto aliuminio U formos profilis, arba kampiniai nerūdijančio plieno laikikliai.
 • Stačiakampės dušo kabinos lankstai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Mes naudojame tik pakėlimo funkciją turinčius lankstus.
 • Viršuje stacionariai dušo kabinos daliai stabilumą suteikia nerūdijančio plieno stabilizatorius su tvirtinimo elementais.
 • Rekomenduojamas aukštis nuo 2000 mm ir didesnis.
 • Tipiniai išmatavimai: aukštis 2000 / 900x1000 mm. Šie matmenys yra rekomendaciniai, mes gaminame, todėl galime pagaminti ir kitų matmenų stačiakampes dušo kabinas.
 • Kvadratinių dušo kabinų kaina tipiniams išmatavimams nuo 665 eur.
 • Kvadratinės dušo kabinos gali būti ir su juoda - Black Series, arba su aukso spalvos furnitūra - Gold Series.

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos ir jų kainos !

 

Dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos. Daugiau informacijos apie šias paslaugas ir jų kainas rasite čia: Paslaugos


Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.