Prekių katalogas

Virtuvinių stiklų dekoravimas 

 

Virtuvinių stiklų gamybai naudojame skaidrų arba ypač skaidrų ( 5-6 ) mm storio grūdintą stiklą. Daugiau informacijos apie virtuvinių stiklo sienelių gamybą skaitykite čia: Virtuvinės stiklo sienelės

Viskas su laiku keičiasi. Stiklo dekoravimo technologijos taip pat žengia į priekį. Pažangesnė UV spausdinimo technologija tiesiogiai ant stiklo keičia dar vis naudojamą būdą, kada spausdinamas vaizdas ant plėvelės, o tik po to ši plėvelė su vaizdu priklijuojama ant stiklo.

 

Mes naudojame vaizdų perkėlimui ant stiklo būtent šią šiuolaikišką UV spausdinimo technologiją nes:

  • Kad ir kaip bebūtų gerai priklijuota plėvelė, vis vien po ja patenka dulkės.
  • Plėvelė išblunka, atsiklijuoja, pažeidžiama ultavioletinių spindulių.
  • UV  technologija atspausdinti vaizdai yra labai aukštos kokybės - gaunasi labai ryški detalizacija, todėl kad vaizdas perkeliamas tiesiog ant stiklo, o ne ant plėvelės.
  • UV technologijos  pagalba  atspausdinti  vaizdai visai nebijo vandens, todėl  mūsų klientai gali būti užtikrinti, kad vaizdas nuo virtuvinės stiklo sienelės (pavyzdžiui prie kriauklės), kaip gali nutikti kada yra užklijuota plėvelė, esant pastoviai drėgmei, neatsiklijuos. Kad būtų aiškiau, šia technologija atspausdinti vaizdai ant stiklo gali būti naudojami eksterjere ar dušo kabinų dekoravimui.
  • Dar vienas didelis pranašumas lyginant su plėvelių pagalba dekoruotomis virtuvinėmis stiklo sienelėmis yra tas, kad UV pagalba atspausdinti vaizdai visai nebijo temperatūros svyravimų. Pažeidžiamiausia virtuvinės stiklo sienelės vieta, sutikite, yra prie kaitlentės, todėl jeigu ir naudojamas grūdintas stiklas, plėvelė gali po juo nuo karščio susitraukti.

Dėl šių, ir kitų dar neišvardintų priežasčių, mes naudojame  virtuvinių stiklo sienelių dekoravimui, pažangią UV spausdinimo technologiją.

Mūsų naudojamas grūdintas stiklas ir šiuolaikiška virtuvinių stiklų dekoravimo technologija, leidžia įgyvendinti aukštus kokybės reikalavimus keliančių klientų poreikius.

 

 

Pastabos !

 

Prieš gamindami vienspalvę ( dažytą ) stiklo sienelę visada klientams pateikiame jau nudažyto stiklo, pagal pasirinktą spalvą, stiklo pavyzdį.

Išsirinkti tinkamą spalvą iš spalvinių palečių galite čia << RAL spalvų paletė >>, << NCS spalvų paletė >>, arba atvykti pas mus į saloną.

Sau tinkamą virtuvinės sienelės dekoravimo paveikslėlį galite išsirinkti čia << www.panoramstock.com >>. Prieš pateikdami mums užsakymą virtuvės sienelių gamybai, užsirašykite paveikslėlio ID ! Mes padėsime Jums šį paveikslėlį įsigyti. Paslaugos kaina 50,00 Eur.


 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos !

 

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos.

 

Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.