Prekių katalogas

Dušo kabinos

Atviros dušo kabinos

Atviros dušo kabinos dažniausiai naudojamos didesnėse vonios patalpose. Kadangi jų konstrukcija nėra sudėtinga, jos mėgiamos mūsų klientų. Jas lengva prižiūrėti, paprasta susimontuoti ir patiems. Šios kabinos gali būti įvairių modifikacijų, matmenų, susimontuoti iš dviejų, trijų, arba net keturių stiklo sienelių.

  • Atviras dušo kabinas gaminame iš 8 mm storio grūdinto stiklo.
  • Stiklas dušo kabinų gamybai gali būti naudojamas skaidrus, visiškai skaidrus, matinis, tonuotas.
  • Dušo kabinos tvirtinimui prie sienos gali būti naudojamas anoduoto aliuminio U formos profilis, arba kampiniai nerūdijančio plieno laikikliai.
  • Viršuje stiklus sujungia ir stabilumą visai dušo kabinai suteikia nerūdijančio plieno stabilizatorius su tvirtinimo elementais.
  • Rekomenduojamas aukštis nuo 2000 mm ir didesnis.
  • Tipiniai išmatavimai: aukštis 2000 / 900x800 mm. Šie matmenys yra rekomendaciniai, mes gaminame, todėl galime pagaminti ir kitų matmenų atviro tipo dušo kabinas.
  • Atvirų dušo kabinų kaina tipiniams išmatavimams nuo 380 eur.
  • Atviro tipo dušo kabinos gali būti ir juodos - Black Series, arba su aukso spalvos furnitūra - Gold Series.

 

  Pasiūlymai !

Dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas dušo kabinas. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

 

Pamatavimas objektuose Vilniaus, Kauno miestų ribose, po preliminaraus komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas ***

*** Pastaba: specialisto konsultacijos kaina, už vieną atvykimą į objektą, Vilniaus mieste 30,00 eur su PVM, Kauno mieste 60,00 eur su PVM. Ši suma apmokama objekte. Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis ir vietos nuotraukomis.