Prekių katalogas

Dušo kabinos

Rėminės dušo kabinos

Rėmines dušo kabinas, pertvaras, dušo sieneles ir kitas vonios dušo stiklo konstrukcijas gaminame pagal individualius užsakymus. Šios dušo kabinos yra pripažintos ir mėgiamos mūsų interjero dizainerių ir klientų. 

Rėminių dušo kabinų gamybai nenaudojami profiliai, dažniausiai pageidaujama, kad šie profiliukai būtų uždėti ant stiklų visu dušo kabinos perimetru.

Mes žinome kaip suprojektuoti ir pagaminti kokybiškas rėmines dušo kabinas. Turime patirties nestandartinių rėminių dušo kabinų, dušo durų nišoms gamyboje. 

 • Rėminių dušo kabinų stiklai gaminami tik iš 8 mm storio grūdinto stiklo. Šis stiklas patvaresnis už 6 mm storio stiklą.
 • Grūdintas stiklas yra saugus, tvirtas ir atsparus temperatūrų pokyčiams. Jį sunku sudaužyti, bet jei jau taip atsitiks - Jūs nesusižeisite. Daugiau apie grūdintą stiklą skaitykite čia: Grūdintas stiklas
 • Stiklas dušo kabinų gamybai gali būti naudojamas skaidrus, visiškai skaidrus, matinis, tonuotas.
 • Rėminių dušo kabinų tvirtinimui prie sienos naudojami anoduoto aliuminio U formos profiliai, jie gali būti dažyti milteliniu būdu, pasirinkta spalva.
 • Rėmines dušo kabinas viršuje visada mes tvirtiname stiklo stabilizatoriais - laikikliais. Daugelis mūsų klientų pageidauja šio stabilizatoriaus nenaudoti. Mes griežtai atsisakome, jis turi būti, nes mums labai svarbus mūsų klientų saugumas. Dizaineriai ne visada supranta šiuos niuansus, o dar prisižiūrėję nuotraukų internete su ore kabančiais stiklais, blogai informuoja savo klientus, neatsižvelgdami į jų saugumą.
 • Suteikiame garantiją, teikiame pogarantinę dušo kabinų priežiūros paslaugą.
 • Dušo kabinas, pagal pageidavimą, dengiame antikalkine danga.
 • Nestandartiniai sprendimai, profesionalūs patarimai.
 • Rėmines dušo kabinas gaminame su juoda - Black Series ir su aukso spalvos furnitūra - Gold Series.

Pagal užsakymą gaminame ne tik rėmines dušo kabinas, bet ir:

 • rėmines vonios sieneles,
 • rėmines dušo pertvaras,
 • rėmines stumdomas dušo pertvaras,
 • rėmines dušo sieneles,
 • rėmines stumdomas dušo kabinas.

 

 

  Pasiūlymai !

Rėminių dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie atvažiavę išmatuos, atveš ir sumontuos mūsų pagamintas dušo kabinas. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

 

Pamatavimas objektuose Vilniaus, Kauno miestų ribose, po preliminaraus komercinio pasiūlymo pateikimo, yra nemokamas ***

*** Pastaba: specialisto konsultacijos kaina, už vieną atvykimą į objektą, Vilniaus mieste 30,00 eur su PVM, Kauno mieste 60,00 eur su PVM. Ši suma apmokama objekte. Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis ir vietos nuotraukomis.