Prekių katalogas

Grūdintas stiklas

 

Grūdintas stiklas, mažos kainos, realūs gamybos terminai. Kokybiški grūdinto stiklo gaminiai pagal individualius užsakymus. Galimi įvairūs stiklo atspalviai. Pristatome ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. 

Grūdintas stiklas dar vadinamas ,, Saugiu ", nes duždamas subyra į daug smulkių, bukomis briaunomis stiklo gabaliukų. Todėl susižeisti galimybė yra minimali. Tai ypač turėtų būti aktualu šeimoms auginančioms mažamečius vaikus.

 

Grūdintas stiklas 

Paprastas stiklas

 

Stiklo gaminius galime pagaminti iš ( 4 - 12 ) mm storio skaidraus, ypač skaidraus ( Optiwhite ), tonuoto, matinio grūdinto stiklo.

Grūdintas stiklas yra 5 - 6 kartus tvirtesnis už paprastą. Jis atsparus mechaniniams poveikiams bei temperatūriniams svyravimams. Šis stiklas gali išlaikyti iki 250 laipsnių pagal celsijų temperatūrą.

Po grūdinimo stiklo apdirbti neįmanoma technologiškai, todėl prieš pateikdami stiklo gaminių matmenis, atidžiai išsimatuokite.

Siūlome pas mus užsisakyti matavimo paslaugą. Mūsų specialistai išmatuos, todėl riziką, atsakomybę už neteisingus matmenis prisiimsime mes. Taip Jūs sutaupysite laiką ir pinigus.

Grūdintą stiklą galima panaudoti visur kur yra reikalingas atsparumas mechaniniams, temperatūriniams poveikiams.

Jo panaudojimas yra labai platus, tai stiklas tinkantis durims, stalams, stalviršiams, lentynoms, pertvaroms, dušo sienelėms, dušo kabinoms, vitrinoms, virtuvinėms sienelėms, orkaitėms, apsaugai po krosnele, apsaugai prie židinio ir t.t.... 

 

 

Pastabos !

 

Grūdinto stiklo nupjauti, atpjauti, išpjauti neįmanoma technologiškai.

Daugiau apie grūdinimo procesą skaitykite čia: Stiklo grūdinimas

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei stiklo gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.