Prekių katalogas

Dušo kabinos

 

Dušo kabinos

 

Šiuolaikiniuose gyvenamuose butuose, namuose, taupant plotą, vis dažniau žmonės kaip alternatyvą vonioms renkasi dušo kabinas. Jeigu plotas didesnis, jau pastebėjome, visada papildomai statoma dar ir dušo kabina, kuri papildo vonios funkcionalumą. Jau praėjo tie laikai, kada buvo statomi dušo boksai, kurie ir taip mažų vonios patalpų erdves paversdavo dar mažesnėmis. Dabar jau kiekvienas gali įsigyti dušo konstrukciją, kuri ne tik taupys vietą duše, bet dar ir papildomai suteiks jam išskirtinumo.

Dušo kabinos: kokią rinktis ? Dušo kabinos gali būti įvairios: atviros arba uždaros, berėmės arba su rėmais, grūdinto stiklo arba laminuoto stiklo. Pagal formą: stačiakampės, kvadratinės, penkiakampės ir t.t.

Atvirą dušo kabiną rekomenduojame rinktis, kada yra padarytas teisingas nuolydis į dušo kabinos trapą. Vanduo turi tokią savybę, jis teka, skverbiasi per mažiausius plyšelius, todėl jei nebus nuolydžio, teks po vandens procedūrų užsiimti vonios patalpos tvarkymu. Nemalonu, tiesa ?

Uždaros dušo kabinos gali būti įvairių modifikacijų bei matmenų. Mažesniuose sanitariniuose mazguose naudojamos dušo kabinos su sulankstomomis durimis. Kada plotas neriboja galimybių, tada reikia turėti tik fantazijos ir Jūsų norai bus įgyvendinti.

 

Kokybiškos dušo kabinos

 

Dušo kabinų kokybė priklauso nuo: naudojamo stiklo, furnitūros. Nereikia pamiršti ir kokybiškai atlikto dušo kabinų meistrų darbo.

Mes Jums siūlome kokybiškas dušo kabinas. Dušo kabinas gaminame išskirtinai pagal kiekvienos vonios interjerą. Visas dušo kabinas gaminame pagal užsakymą.

Dušo kabinas gaminame su:

 • Poliruoto chromo ( blizgia ) furnitūra
 • Juoda ( matine ) furnitūra
 • Aukso spalvos ( blizgia ) furnitūra

Mūsų įmonė turi patirtį gaminant, projektuojant dušo kabinas. Mes žinome, kad Jums reikalingos kokybiškos dušo kabinos.

Dažnai mūsų klausia, ar galite pagaminti ekonominės klasės dušo kabiną ? Atsakome ne, nes mes duodame garantiją tik kokybiškai dušo kabinai. Mes galime pagaminti ir ekonominės klasės dušo kabiną, bet tada bus taupoma projektuojant ją stiklo furnitūros parinkimu. Pagaminę ir sumontavę ekonominę dušo kabiną, mes tikrai neturėsime laiko, nei noro važiuoti reguliuoti lankstų (neteisingai parinkti lankstai, dažniausiai ekonominės klasės, praleidžia vandenį, atkreipkite į tai dėmesį !), keisti tarpinių ir t.t.., o viskuom patenkintas klientas mums yra svarbus. Tad rinkdamiesi mūsų gaminamas dušo kabinas, Jūs visada būsite užtikrinti jų kokybe už prieinamą kainą.

 

Kodėl rinktis mūsų dušo kabinas ? Kokie mūsų pranašumai ?

 • Dušo kabinos stiklai gaminami tik iš 8 mm storio grūdinto stiklo. Šis stiklas kelis kartus patvaresnis už 6 mm storio stiklą.
 • Naudojama furnitūra dušo kabinų gamybai yra patikrinta mūsų buvusių klientų, todėl mes 100 proc. esame už jos kokybę garantuoti.
 • Mes sąžiningai galime patvirtinti, kad viską ką siūlo geriausia rinka, Jūs gaunate su mūsų gaminamom dušo konstrukcijom: lankstai su pakėlimo funkcija trijų fiksacijos padėčių, U formos profiliai tik anoduoti ( poliruoto chromo arba juodi ), aukščiausios kokybės ir jokių tarpinių juose kurios su laiku pageltonuoja, dėvisi ir reikia keisti...
 • Mūsų dušo kabinų standartinis aukštis 2000 mm, o stumdomų dušo konstrukcijų 2100 mm, tik nuo šių matmenų taikomas papildomas antkainis. 
 • Dušo kabinas, pagal pageidavimą, dengiame antikalkine danga, bet jeigu nenorite permokėti, tiesiog padovanojame rinkinį priemonių, su kuriomis nesunkiai ir patys pasidengsite šia danga dušo konstrukcijas.
 • Mes matuojame, projektuojame, gaminame ir montuojame, už kokybiškai atliktą darbą atsakome tik mes.
 • Darome viską patys – kuriame naujas, bei tobuliname savo esamas dušo konstrukcijas ir paslaugas. Užsakymo vykdymo eigą kontroliuoja vienas priskirtas darbuotojas, nuo pradžios iki galo, su kiekvienu užsakovu individualiai. Tokiu būdu pasiekiami optimaliausi užsakymo įvykdymo terminai, bei rezultatai.
 • Visada sandėlyje turime dalių mūsų gaminamų dušo kabinų priežiūrai, todėl praėjus ilgesniam laikui, jų neteks ieškoti.
 • Suteikiame garantiją, teikiame pogarantinę dušo kabinų priežiūros paslaugą.
 • Nestandartiniai sprendimai, profesionalūs patarimai.
 • Lietuviškos dušo kabinos.


Dušo kabinos kainos

 

Pagal gaunamų skambučių, bei elektroninių laiškų kiekį su užklausomis ar galite pagaminti dužusį, jau nupirktos standartinės kabinos stiklą, arba gal turite ratukų stumdomai dušo kabinai, mes iš karto žinome kad žmogus nusipirkęs pigų daiktą, jau permokėjo. Šios, iš įvairių šalių atvežamos dušo kabinos kainos 150 – 300 eur. Mes negalime Jūsų įtikinti užsisakyti pas mus dušo kabiną, kurios kaina nuo 500 eur ir daugiau. Kiekvienas turi pasirinkimo galimybę.

Mūsų meistrai, matuodamiesi plotą, kuriame bus montuojama dušo kabina, įvertina visus sienų, grindų nuokrypius, pagal juos ir projektuojama dušo kabina, gaminama, paskui montuojama. Todėl kad ir kokios nelygios sienos, ar gal būt neteisingai suformuotas nuolydis neturės įtakos dušo kabinos teisingam sumontavimui, o paskui sėkmingam jos naudojimui. Vėlgi, Jūs užsisakydami nestandartinę dušo kabiną nepermokate, nes kainos yra labai panašios, kaip ir daugelio standartinių dušo kabinų gamintojų.


 Mes nežadame, mes darome !

Tik teisingi pagaminimo terminai !


Dušo kabinos Vilniuje

 

Dušo kabinos Vilniuje adresu: Kareivių g. 9A ( Žirmūnai ), Vilnius.  Atvykite pas mus, mes suteiksime profesionalią konsultaciją Jums rūpimais dušo kabinų klausimais.

Dušo kabinų matavimo, bei mūsų pagamintų dušo kabinų montavimo paslaugas teikiame ne tik Vilniaus, Kauno miestuose, bet ir visoje Lietuvoje.

 

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

 

Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

 

 

Teikiamos paslaugos ir jų kainos !

 

Mūsų meistrai išmatuos, atveš ir sumontuos. Daugiau informacijos apie šias paslaugas ir jų kainas rasite čia: Paslaugos


Išsikviesti meistrą

  

 

Konsultacijoms mes visada Jūsų laukiame atvykstant pas mus adresu Kareivių g. 9A, Vilnius.

Jei norite, kad mes pateiktumėme preliminarų komercinį pasiūlymą su kainomis, mums reikalinga išsamesnė informacija su preliminariais matmenimis, o jei gaminiai montuojami ir vietos nuotraukomis.