Laminuotas stiklas

Laminuotas stiklas (tripleksas) gaminamas sujungiant du ar daugiau įvairaus storio stiklus. Laminuoti stiklai net ir sudaužyti nesuyra - šukės laikosi pilipę prie plėvelės. Didelis laminuotų stiklų mechaninis atsparumas, gera garso izoliacija, bei saugumas, leidžia šiuos stiklus plačiai panaudoti interjere ir eksterjere.

Laminuotas stiklas

laminuotas-stiklas

 

,,  Iš laminuoto stiklo gaminami laiptai, laiptų turėklai, pertvaros biuruose, stiklo stogeliai, vitrinos, pastatų fasadai, terasos, žiemos sodai, stikliniai langai grindyse, stiklinės grindys loftuose.

 

    

 

,,  Laminuojame įvairių storių stiklus.

,,  Stiklų laminavimui naudojame skaidrią, arba matinę plėvelę.

,,  Galima laminuoti tiek paprastus, tiek grūdintus stiklus.

,,  Gaminant laminuotą stiklą, kartu su plėvele, tarp stiklų, galime įterpti ir audinį (medžiagą), arba UV technologija atspausdintą vaizdą.

,,  Turime platų audinių (medžagų) pasirinkimą.

Audinių (medžiagų) pavyzdžiai

 

Iš laminuotų - dekoruotų stiklų pagamintos durys, dušo kabinos, turėklai, pertvaros taps puošmena visuose interjeruose.

 

      

 

  

  Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie išmatuos, atveš ir sumontuos pas mus įsigytus stiklo gaminius. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Skambinkie telefonu +37061164385 arba pasinaudokite užklausų siuntimo formomis esančiomis  << Kontaktai >> skiltyje. Mūsų konsultantai per trumpiausią laiką susisieks ir pateiks Jums pasiūlymą su kainomis ir gaminimo terminais.

 

Išsikviesti meistrą

Meistrai NEMOKAMAI pamatuoti atvyksta tik: VIlniaus mieste