Prekių katalogas

Apvalūs veidrodžiai su rėmu 

Dėka savo formos, apvalus veidrodis su rėmu naudojamas visuose interjeruose. Šie originalūs veidrodžiai su rėmais bus puošmenomis visose patalpose. Mes juos gaminame pagal individualius užsakymus. Rėmeliai veidrodžiams gaminami išlaikant minimalizmą.

Rėmai pagaminti iš drėgmei atsparios MDF plokštės ( MDF - tai vidutinio tanko medžio dulkių (plaušų) plokštė ), todėl ypatingai tinka drėgnose patalpose. MDF plokštė kelis kartus atsparesnė temperatūrų pokyčiams nei mediena. MDF išgaunama medienos plaušus bei papildomas rišamąsias medžiagas veikiant slėgiu ir aukšta temperatūra, vėliau atliekant kelių sluoksnių lakavimą, apsaugantį nuo nepalankių išorinės aplinkos veiksnių. MDF galima nudažyti pačiomis įvairiausiomis spalvomis.

Išlaikydami minimalizmą, veidrodžius su rėmeliais mes gaminame tik 20 mm storio. Pats rėmelio plotis tik 5 mm. Rėmelio plotį galima keisti.

Dėka nugarinėje dalyje padarytų pakabinimų, juos Jūs nesunkiai galėsite pasikabinti ir patys.  

 

Apvalūs veidrodžiai su juodu rėmu

Apvalus veidrodis juodu rėmu gaminamas pagal užsakovo pateiktus matmenis. Dažniausiai užsakomi veidrodžiai su juodu rėmu, bet mes taip pat galime rėmus nudažyti Jūsų pageidaujama spalva pagal RAL spalvų paletę.

 

Apvalūs veidrodžiai su rėmu ir apšvietimu

Galime pagaminti apvalius veidrodžius su rėmeliais ir už jų sumontuotu LED apšvietimu.  Daugiau apie mūsų gaminamu veidrodžius su LED apšvietimu rasite čia: Veidrodžiai su LED apšvietimu


Veidrodžius su rėmeliais pristatome visoje Lietuvoje, daugiau informacijos rasite čia: Prekių pristatymas

  

Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie išmatuos, atveš ir sumontuos pas mus įsigytus veidrodžius. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

Po komercinio pasiūlymo pateikimo, meistrai NEMOKAMAI pamatuoti  atvyksta tik: Vilniaus ir Kauno miestuose