Prekių katalogas

Veidrodinės plytelės

Gaminame ne tik standartinių matmenų veidrodines plyteles, bet ir nestandartinių išmatavimų, pagal užsakovų pateiktus matmenis. Dabartiniais laikais galima ne tik pakabinti veidrodžio lakštą ant sienos, bet ir šiuolaikinių technologijų dėka, susikurti išskirtines veidrodinių plytelių kompozicijas savo namuose ir realizuoti drąsiausias fantazijas. Mūsų įmonė gali padėti Jums įgyvendinti šias fantazijas.

Nors tai yra pakankamai naujas produktas populiarėjantis Lietuvoje ir visoje Europoje, vis dažniau interjero dizaineriai, architektai naudoja šias plyteles dekoruodami gyvenamąsias patalpas, biurus, kavines, restoranus. Tai puikus būdas suteikti patalpoms individualumą, tam tikrą šarmą, šviesų žaismą.

Galime suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti ištisas veidrodines kompozicijas visoje Lietuvoje !  

,,   Veidrodinės plytelės - tai stiklo gaminys iš veidrodžio, kurio briaunos yra dekoruotos padarant ant jų facetą (nuolają, nuožulną), arba gali būti tiesiog poliruotos.

,,   Veidrodinių plytelių kompozicija - tai daugiau nei iš vienos plytelės sudėliota veidrodinių plytelių visuma.

 

  

 

,,   Galime pagaminti įvairių matmenų ir formų veidrodines plyteles.

,,   Gaminame šių spalvų plyteles: skaidrias, bronzines, pilkas, sendintas. Veidrodinių plytelių spalvas rasite čia: Veidrodinių plytelių spalvos

,,   Standartinis veidrodinės plytelės storis 4 mm. Užsakovui pageidaujant galime pagaminti ir 5 mm storio veidrodinę plytelę.

 

  

  Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie išmatuos, atveš ir sumontuos pas mus įsigytas veidrodines plyteles. 

,,  Daugiau informacijos apie šį unikalų interjero dekoravomo būdą, bei sužinoti jų kainas galite mūsų naujoje, tik veidrodinėms plytelėms skirtoje svetainėje čia: www.veidrodinesplyteles.lt

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Mūsų kontaktus rasite čia:  Kontaktai

,,  Skambinkite nurodytais telefonais, arba siųskite užklausas, mūsų konsultantai per trumpiausią laiką su Jumis susisieks ir pateiks pasiūlymą su kainomis ir gamybos terminais.

,,  Konsultacijoms Jūs visada laukiami ir mūsų filialuose esančiais Vilniaus mieste.

,,  Užsakymų gamybai telefonu nepriimame.

Išsikviesti meistrą

Po komercinio pasiūlymo pateikimo, meistrai NEMOKAMAI pamatuoti  atvyksta tik: Vilniaus ir Kauno miestuose