Grūdintas stiklas

Grūdintas stiklas, grūdinto stiklo gaminiai, grūdinto stiklo konstrukcijos, projektavimas, gamyba ir montavimas visoje Lietuvoje.

Grūdintas stiklas dar vadinamas ,, Saugiu ", nes duždamas subyra į daug smulkių, bukomis briaunomis stiklo gabaliukų. Todėl susižeisti galimybė yra minimali. Tai ypač turėtų būti aktualu šeimoms auginančioms mažamečius vaikus.

 

Grūdintas stiklas 

Paprastas stiklas

 

,,  Stiklo gaminius galime pagaminti iš 4 - 12 mm. storio skaidraus, ypač skaidraus (Optiwhite), tonuoto, matinio grūdinto stiklo.

,,  Grūdintas stiklas yra 5 - 6 kartus tvirtesnis už paprastą. Jis atsparus mechaniniams poveikiams bei temperatūriniams svyravimams. Šis stiklas gali išlaikyti iki 250 laipsnių pagal celsijų temperatūrą.

,,  Po grūdinimo stiklo apdirbti neįmanoma technologiškai, todėl prieš pateikdami stiklo gaminių matmenis, atidžiai išsimatuokite.

,,  Siūlome pas mus užsisakyti matavimo paslaugą. Mūsų specialistai išmatuos, todėl riziką, atsakomybę už neteisingus matmenis prisiimsime mes. Taip Jūs sutaupysite laiką ir pinigus.

,,  Grūdintą stiklą galima panaudoti visur kur yra reikalingas atsparumas mechaniniams, temperatūriniams poveikiams.

,,  Jo panaudojimas yra labai platus, tai stiklas tinkantis durims, stalams, stalviršiams, lentynoms, pertvaroms, dušo sienelėms, dušo kabinoms, vitrinoms, virtuvinėms sienelėms, orkaitėms, apsaugai po krosnele, apsaugai prie židinio ir t.t.... 

 

Pastabos !

,,  Grūdinto stiklo nupjauti, atpjauti, išpjauti neįmanoma technologiškai. Daugiau apie grūdinimo procesą skaitykite čia: Stiklo grūdinimas

 

Pasiūlymai !

,,  Galime pasiūlyti meistrus, kurie išmatuos, atveš ir sumontuos pas mus įsigytus stiklo gaminius. Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas rasite čia: Paslaugos

,,  Nusipirkti mūsų pagamintus standartinius stiklo gaminius galite čia: E - PARDAVYKLA

 

Įgyvendinsime net reikliausius Jūsų norus !

,,  Skambinkie telefonu +37061164385 arba pasinaudokite užklausų siuntimo formomis esančiomis  << Kontaktai >> skiltyje. Mūsų konsultantai per trumpiausią laiką susisieks ir pateiks Jums pasiūlymą su kainomis ir gaminimo terminais.

 

Išsikviesti meistrą

Meistrai NEMOKAMAI pamatuoti atvyksta tik: VIlniaus mieste